Mąż zniknął zaraz po ślubie. Po 68 latach żona poznała całą prawdę

Mąż zniknął zaraz po ślubie. Po 68 latach żona poznała całą prawdę Źródło: unsplash / Kenny Luo

Mąż miał być spełnieniem jej marzeń o posiadaniu szczęśliwej rodziny. Nikt jednak nie spodziewał się, że ich losy potoczą się w taki sposób. Prawda wyszła na jaw dopiero po wielu latach.

Mąż zniknął z jej życia zaraz po ślubie. Szczęśliwe małżeństwo zostało nagle przerwane. Kobieta starała się znaleźć odpowiedź przez wiele lat. Prawda w końcu ujrzała światło dzienne.

Mąż zniknął z jej życia 6 dni po ślubie

Kiedy wychodziła za mąż, nic nie wskazywało, że tak potoczy się jej wspólne życie w małżeństwie. Szczęśliwy czas dla pary młodej nie trwał długo. Nie da się ukryć, że ślub to niezwykle ważna uroczystość dla wielu zakochanych. Często towarzyszy jej masa przygotowań. Jest to też jedno z najważniejszych wyznań miłości. Bez wątpienia może być to stresujące, jednak czego nie robi się dla miłości.

Niestety ta kobieta nie mogła długo cieszyć się z małżeńskiego szczęścia. Z dnia na dzień została sama. Mąż opuścił ją 6 dni po ślubie. Dojście do prawdy zajęło jej wiele lat i kosztowało ogromną ilość wysiłku. Dlaczego ich wspólne szczęście trwało tak krótko?

Kobieta już w wieku 18 lat pracowała jako elektryk w bazie sił powietrznych Altus Oklahoma. Tam właśnie poznała ojca swojego przyszłego męża. Zaimponowała mu swoją zaradnością, w związku z tym postanowił poznać ją ze swoim synem. Między przyszłymi małżonkami od razu zaiskrzyło. Nie trzeba było długo czekać na ich ślub. Para pobrała się 22 września 1943 roku na Florydzie. Niestety ich szczęście miało wkrótce zostać przerwane. Mąż musiał opuścić swoją żonę.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Poszukiwania prawdy

Kilka dni po ich ślubie mąż otrzymał wezwanie do wojska. Miał udać się na front. Podjął decyzję, że to zrobi i będzie walczył. Oboje wiedzieli, że to niebezpieczne. Problematyczny byłby również kontakt, jednak założyli, że sobie poradzą z taką rozłąką. Początkowo udało im się jakoś ze sobą korespondować. Później jednak wieści od męża przestały napływać.

Po dłuższym czasie ciszy kobieta otrzymała informację o śmierci małżonka. Była zdruzgotana. Mężczyzna, którego kochała, został zabrany przez wojnę. Jednak po jakimś czasie zaczęła otrzymywać informacje o jego stanie zdrowia, tak jakby jednak nie zginął. Czyżby śmierć go jednak ominęła? Kobieta postanowiła zasięgnąć informacji od wojska. Niestety, okazało się, że nie wiedzą gdzie znajduje się jej mąż. 

Dzielna kobieta postanowiła w tym wypadku podjąć samodzielne śledztwo. Pomógł w tym kuzyn jej męża. Zawnioskowali o udostępnienie akt wojskowych. Długie lata zajęło im wertowanie dokumentacji. W końcu udało im się dotrzeć do prawdy o losach mężczyzny. Zajęło to 68 lat.

Dzisiaj grzeje: 1. Skandal po odcinku Sanatorium miłości, widzowie zostali oszukani? Jedna z bohaterek się wygadała
2. Żona Zenka Martyniuka nie tak wyobrażała sobie sławę. Zdradziła, jak to jest mieć sławnego męża

Mąż kobiety zginął w katastrofie lotniczej. Była to z pewnością śmierć bohaterska. Kiedy jego samolot spadał, udało mu się utrzymać kontrolę i ominąć budynki mieszkalne. Maszyna runęła w lesie, gdzie został pochowany. Dzięki odkryciu prawdy kobieta mogła w końcu odwiedzić grób swojego małżonka.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Pierwsza pomoc przy ataku padaczki. Każdy powinien wiedzieć jak pomóc
  2. Nie żyje były trener polskiej reprezentacji skoczków. Poprowadził swojego zawodnika do złota na igrzyskach
  3. Córka zmarła w łonie matki, ale zostawiła po sobie niezwykły ślad. Jej braciszek będzie go miał do końca życia
  4. Mąż podejrzewał, że żona go zdradza. Wrócił wcześniej z pracy, upokarzające nagranie wrzucił do sieci
  5. Pijemy ją codziennie, sieje w naszych organizmach spustoszenie. Mimo wszystko wielu ją uwielbia
  6. W McDonald's doszło do horrendum. Rodzice nie będą już tak chętnie brać tam dzieci?

Źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News