Zażądała rozwodu. Nie przeżyła strasznej, bolesnej i upokarzającej zemsty męża, tuż przed śmiercią była całkiem bezbronna

Zażądała rozwodu. Nie przeżyła strasznej, bolesnej i upokarzającej zemsty męża, tuż przed śmiercią była całkiem bezbronna Źródło: .

Mąż nie miał zamiaru okazać litości, gdy dowiedział się od swojej żony, że chce od niego odejść. Był bezwzględny, a bezbronna kobieta nie miała z nim szans. Ostatecznie doprowadził do jej śmierci.

Mąż nie krył swojej złości, gdy ukochana poinformowała go o planowanym rozwodzie. O ile nerwom nie trudno się dziwić, o tyle ciężko jest znaleźć jakiekolwiek wytłumaczenie dla jego zachowania. Mężczyzna ujawnił wówczas swoje najbardziej brutalne oblicze. Skatował żonę, nie zwracając najmniejszej uwagi na jej płacz i błagania o litość. 

Zażądała rozwodu. Mąż wpadł w furię i w bolesny sposób zemścił się na żonie 

Anastasia Ovsiannikova, mieszkanka Lebedyan na zachodzie Rosji, już od dawna chciała odejść od swojego męża, Maxima Gribanova, jednak, jak wyznali jej znajomi, za bardzo się go bała. Miesiącami zbierała się w sobie, by wyjawić mu, że chce rozwodu, a gdy w końcu zdecydowała się na ten odważny krok, poniosła tego najsurowsze konsekwencje.

Mężczyzna wpadł w szał i od razu się zemścił. Bił ją i kopał, nie celując w żadne konkretne miejsce. Choć Anastasia starała się bronić i z płaczem błagała go o litość, była bezbronna, a on nie zamierzał okazywać współczucia. Okrutny proceder trwał aż kilka godzin, a gdy Maxim skończył katusze, postanowił zrobić żonie zdjęcie, by pochwalić się kolegom, jaki zgotował jej los. Z dumą prezentował siniaki, które znajdowały się na każdym centymetrze jej ciała. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie miała szans 

Rosjanka postanowiła zadzwonić na pogotowie, które zabrało ją do szpitala z ciężkimi obrażeniami, wewnętrznymi krwotokami i złamanymi kośćmi. Lekarze byli w szoku, jednak starali się zrobić wszystko, by ocalić jej życie. Chwilę po przewiezieniu do placówki 28-latka zapadła w śpiączkę i już nigdy się z niej nie wybudziła. Zmarła sześć dni później. 

Sprawa od razu została zgłoszona na policję, a Maxim szybko został zatrzymany. Nie wiadomo jednak, jaka kara zostanie na niego nałożona za tak potworny czyn. 

Dzisiaj grzeje: 1. Anna Przybylska nie chorowała jedynie na raka. Po latach na jaw wyszły PRZERAŻAJĄCE szczegóły
2. Andrzej Duda o wyborach prezydenckich: "Ktoś, kto czegokolwiek czy kogokolwiek się boi, nie może być Prezydentem"

- Na początku mężczyzna został oskarżony o napaść na żonę, co spowodowało rozliczne uszkodzenia ciała. Po tym, jak zmarła, zarzuty się zmieniły. Podejrzany powiedział, że jest tylko częściowo winny. Przyznał, że miał swoje powody, by tak potraktować żonę - podała Yulia Kuznetzova, rzeczniczka policji.

Screen/Lolmania

Najlepsze newsy dnia:

  1. W końcu dostaniesz wyrównanie do renty. PRZEŁOMOWE orzeczenie zmienia wszystko
  2. Uwielbiana aktorka ciężko choruje. „Zaczęłam przygotowywać się do śmierci”
  3. Z mężem adoptowali 125 dzieciaków. 28 lat po przygarnięciu chłopca, którego nikt nie chciał usłyszała druzgocącą wiadomość
  4. Przepis na jesienną marynatę do kotletów schabowych nada im smaku jak z drogiej restauracji. Rozkosz tylko dla prawdziwych smakoszy!
  5. Znaleziono ciało polityka PiS. Okoliczności śmierci budzą wiele podejrzeń

Źródło: lolmania 

Następny artykuł