Zrozpaczony mąż po śmierci żony poszedł do baru. Przyjmując resztę, popatrzył na banknot i zaczął płakać

Zrozpaczony mąż po śmierci żony poszedł do baru. Przyjmując resztę, popatrzył na banknot i zaczął płakać Źródło: youtube/WTNH News8

Mąż bardzo przeżył stratę swojej małżonki. Nie mógł pogodzić się z jej odejściem, ale dziwny zbieg okoliczności pozwolił mu zrozumieć, że ta jest cały czas przy nim. Nie mógł powstrzymać łez, kiedy odbierał resztę w barze.

Mąż miał pewien nietypowy układ z żoną. Oboje zdecydowali się na jeden z pozoru nieznaczący, ale mający duże znaczenie symboliczne gest. W wyniku przypadku mężczyzna zgubił pamiątkę po żonie. Niedługo po śmierci kobiety, przydarzyła się nieprawdopodobna sytuacja.

Poznał żonę dzięki rodzicom. Tworzyli razem długi i szczęśliwy związek

Peter Bilello urodził się na Sycylii, ale jeszcze jako młody chłopiec wyemigrował do Stanów Zjednoczonych. Mimo to wracał co jakiś czas do rodzinnego domu. Podczas jednego z takich spotkań rodzice przedstawili mu kobietę, która później została jego żoną. Zaczęli dobrze się dogadywać i zostali parą.

W końcu zdecydowali się na ślub, po którym wyjechali razem do Ameryki. Osiedlili się w stanie Connecticut w miejscowości Harford. Doczekali się dwójki dzieci, które poszły w ślady rodziców i również mieli po dwie pociechy - dzięki temu łącznie cieszyli się czwórką wnucząt. Para była praktycznie nierozłączna. Pewnego razu zdecydowali się na mały, ale symboliczny gest.

Mąż złożył żonie obietnicę, lecz przypadkiem ją złamał. Gdy był na obiedzie, doszło do dziwnego zbiegu okoliczności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para zdecydowała się na podpisanie dwóch banknotów jednodolarowych w ten sposób, że każdy z nich będzie nosił taki w portfelu do końca życia. Miał to być dowód tego, że ich związek będzie wieczny.

- Powiedziałem: te banknoty będą w moim portfelu na zawsze. Nigdy ich nie wydam na znak, że zawsze będziemy razem - opowiadał mężczyzna.

Niestety, pewnego dnia podczas zakupów doszło do fatalnej pomyłki i Peter wydał banknot. Jak sam przyznał - było mu bardzo przykro z tego powodu i nie udało mu się go odzyskać. Aż do teraz - trzeba przyznać, że starszy pan miał sporo szczęścia, choć niektórzy mogliby to przypisać oddziaływaniu siły wyższej.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE prawdziwa legenda. Dziadka opłakuje słynna wnuczka
2. Jadła obiad z przyszłym mężem swojej córki. Kilka tygodni później odkryła zdjęcie, które natychmiast musiała jej pokazać jeszcze przed ślubem

Siedem miesięcy po śmierci żony, mężczyzna stołował się w barze sieci Subway. Po zapłaceniu rachunku odebrał resztę zerknął na otrzymane banknoty i nie mógł uwierzyć własnym oczom. Na jednej z jednodolarówek widniał podpis jego zmarłej partnerki. Peter powiedział, że jest niemal pewien, że doprowadziła do tego siła wyższa.

- Nigdy nie sądziłem, że odzyskam tego dolara, nigdy. Pierwszą rzeczą, którą powiedziałem: „Grace zrobiła to, żeby mnie uszczęśliwić." Wierzę, że też jest szczęśliwa - mówił wzruszony mężczyzna.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Potrzebujesz gotówki? Istnieją dwa banalne sposoby, żeby szybko ją zdobyć
  2. OBRZYDLIWE znalezisko w karkówce. Prawda wywołuje mdłości
  3. Znany gwiazdor ma HIV. Po latach przyznał się do PRZERAŻAJĄCEJ choroby, komentarze fanów są bezlitosne
  4. Sekretny przepis Magdy Gessler na kotlety schabowe trafił do sieci. Są nadzwyczajnie kruche, rozpływają się w ustach
  5. Po meczu piłki nożnej 10-letni chłopiec zauważył na nodze dziwne znamię. 9 dni później umarł w okropnych męczarniach
  6. Co dzieje się z Ewą, która podróżowała z Piotrem Woźniakiem-Starakiem? Media o tym milczą

Źródło: Webniusy

Następny artykuł