Żołnierz dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego zemsta była natychmiastowa

Żołnierz dowiedział się, że żona zdradziła go z 60 mężczyznami. Jego zemsta była natychmiastowa Źródło: Screen/lolmania

Mąż dowiedział się o tym, że jego ukochana przez długi czas go zdradzała. Miała aż 60 innych kochanków. Żołnierz postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i ukarać kobietę.

Mąż, który z zawodu był żołnierzem, odkrył w pewnym momencie, że jego żona nie jest mu wierna. Kobieta zdradziła go aż z 60 różnymi osobami. Mężczyzna zareagował natychmiastowo i zemścił się na partnerce. 

Mąż tęsknił za żoną, a później odkrył prawdę 

Mąż, w związku ze swoją pracą, bardzo często przebywał poza domem. Służba ojczyźnie wiąże się z tego typu poświęceniami. Za każdym razem, gdy wyjeżdżał, bardzo tęsknił za swoją ukochaną żoną. Wydawało mu się, że jest to uczucie obustronne, a później odkrył, jak bardzo się mylił. 

Na jaw wyszła szokująca prawda, która załamała mężczyznę. Okazało się, że jego żona notorycznie go zdradzała, a liczba jej kochanków sięgała 60 partnerów. Zemsta żołnierza była natychmiastowa. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Zaskakujący telefon teściowej

Mąż dowiedział się całej prawdy po tym, jak odebrał dziwny telefon od teściowej. Kobieta zadzwoniła z pretensjami i zarzutami o to, że zataił przed jej córką to, że jest gejem. Niewierna żona stosowała tego argumentu jako wymówki przed swoimi kolejnymi zdradami.

Gdy żołnierz skonfrontował się ze swoją partnerką, przyznała mu się do tego, że w czasie, kiedy on był daleko, sypiała z 60 innymi mężczyznami. Wyszło również na jaw, że jest w ciąży, ale nie ma pojęcia z którym ze swoich kochanków. Prawda bardzo zabolała męża. 

Postanowił w ramach zemsty złożyć pozew o rozwód z winy kobiety. Niewierna żona wyparła się wszystkiego przed sądem, ale w końcu na tyle zaplątała się w swoich zeznaniach, że było jasne, iż kłamie. Żołnierz wygrał sprawę w sądzie i na skutek tego rozstrzygnięcia zostawił swoją żonę z niczym. Poza wielką miłością mężczyzny, kobieta straciła również zabezpieczenie finansowe, stabilizację i potencjalnego ojca dla swojego nienarodzonego jeszcze dziecka. 

Dzisiaj grzeje: 1. TVN podjął nagłą decyzję. Wszystko przez śmierć Piotra Staraka
2. List z ZUS. Pod żadnym pozorem nie wyrzucaj go!

Niewierna żona z pewnością liczyła na to, że jej zdrady się nie wydadzą i będzie mogła w spokoju prowadzić podwójne życie. Prawda wyszła jednak na jaw szybciej, niż kobieta się spodziewała. Teraz musi sobie radzić bez kochającego ją mężczyzny, a żołnierz po nieudanym związku może pocieszać się tym, że dotkliwie się zemścił zostawiając niewierną ukochaną z niczym.  

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tragiczny finał poszukiwań. Ciało Piotra Woźniaka-Staraka zostało odnalezione. Władze zabrały głos
  2. Nie żyje legenda TVP. Ostatni post jaki opublikował brzmi: "W szpitalu. Połamany, zaraz będą mnie rżnąć"
  3. Gwiazdy żegnają Piotra Woźniaka-Staraka. Ich przejmujące komentarze wzruszają do łez
  4. Mieszkańcy widzieli to na własne oczy. Kobieta uczestnicząca w wypadku ze Starakiem w otoczeniu barczystych mężczyzn
  5. Uratowali psa, ale gdy go zobaczyli oniemieli. Jedyny taki pies na świecie, ciężko w to uwierzyć

Źródło: lolmania

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News