mąż Marta Kaczyńska
East News AGENCJA SE
Joanna Szwalikowska - 20 Listopada 2020

Były mąż Marty Kaczyńskiej wpadł w szał. Bardzo mocne słowa, nie mógł już dłużej wytrzymać

Były mąż Marty Kaczyńskiej, Marcin Dubieniecki, dodał w mediach społecznościowych post, w którym nie przebierał w słowach. W jego wypowiedzi znalazły się nawet wulgaryzmy. Mężczyznę bardzo poniosły emocje. Co doprowadziło go to takiego stanu?

Marcin Dubieniecki to był mąż Marty Kaczyńskiej. Poznali się podczas studiów na Uniwersytecie Gdańskim. W 2007 roku para wzięła ślub, jednak po 9 latach małżeństwo rozpadło się. Wyrok dotyczący rozwodu ich małżeństwa zapadł już na pierwszej rozprawie.

Urzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złUrzędnicy zadzwonią i zapukają do ogromnej grupy Polaków. Czas do końca listopada, grozi kara nawet 5 tys. złCzytaj dalej

Był mąż Marty Kaczyńskiej nie przebierał w słowach, nie mógł dłużej milczeć

Para nigdy nie zdecydowała się zdradzić publicznie, dlaczego doszło do rozstania. Choć w mediach pojawiało się mnóstwo spekulacji na ten temat, sami zainteresowani nigdy nie skomentowali tematu. Przed wejściem na salę sądową miały im nawet dopisywać świetne humory.

Para doczekała się dwójki pociech - córeczek, Martyny oraz Ewy. Byli partnerzy dzielą się między sobą opieką nad nimi, a przy okazji ważnych dla pociech wydarzeń, można ich nawet zobaczyć razem. Jak wynika z doniesień mediów, relacje pomiędzy nimi wyglądają na bardzo poprawne.

Kaczyńska oraz Dubieniecki dość mocno różnią się między sobą w kwestii światopoglądowej. Marta jest osobą konserwatywną, natomiast jej były mąż miał nieco bardziej liberalne podejście do niektórych spraw. W jednym z wywiadów córka byłego prezydenta miała zdradzić, że doskonale zdawała sobie sprawę z tych różnic, jednak nigdy jej one nie przeszkadzały.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Tajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówTajemnicze zaginięcia dzieci na Śląsku. Policja jest bezradna, nie ma żadnych śladówCzytaj dalej

- Nigdy mnie nie zajmowały różnice w poglądach rodziców. Ważne było tylko, jakim kto jest człowiekiem, a nie to, z jaką opcją polityczną pozostają związani jego rodzice. Rodzice zaakceptowali mój wybór, chociaż tata na początku uważał, że Marcin jest nieco bezczelny i zbyt pewny siebie (śmiech). Niewiele później bardzo się polubili i często dyskutowali - mówiła Kaczyńska w rozmowie z "Vivą".

Marcin Dubieniecki dość często wyraża w mediach społecznościowych swoje zdanie na temat działań partii rządzącej oraz obecnej sytuacji w Polsce. Jakiś czas temu krytykował kwestię zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce. Teraz z kolei miał zastrzeżenia dotyczące pracy prokuratury.

- Dlaczego jest tak, że wszyscy dziś twierdzą, że Prokuratura jest zła. Jest! Ale gdzie kur*** byliście wszyscy piewcy obrony demokracji i praworządności jak prokurator w mojej sprawie nie wypuszczał mnie pomimo decyzji sądu i wpłaconego poręczenia majątkowego. Bądźmy poważni! - oburzał się Dubieniecki na Twitterze.

Niedługo później opublikował jeszcze jeden wpis. Zwrócił się w nim do kandydatki na Rzecznika Praw Obywatelskich, Zuzanny Rudzińskiej-Bluszcz z prośbą o pomoc.

Dzisiaj grzeje:

  1. Ważny komunikat Ministerstwa Zdrowia, niebezpieczeństwo jest ogromne. Dotyczy ponad 8 mln Polaków
  2. Uwielbiana aktorka z „Rancza” przeżywa ciężkie chwile: „Przede mną bolesna i ciężka droga”. Aktorka wraca do pełnej sprawności po złamaniu ręki
  3. Nie żyje polityk partii rządzącej. Dramatyczne wieści obiegły Polskę

- Czy mogłaby Pani @ZuzannaRB jako kandydatka na RPO zająć się w ramach społecznej kontroli przestrzeganiem zasad praworządności i stosowania równych miar przez sądy dyscyplinarne w samorządzie adwokacki względem adwokatów. (…) Brońmy praworządności razem! - apelował.

Przeciwko Marcinowi Dubienieckiemu padło oskarżenie o to, iż wyłudził z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych bardzo duże środki. Po tym, jak wpłacono jednak 3 miliony złotych kaucji, został wypuszczony z aresztu. Utrzymuje on, iż nie ma absolutnie nic wspólnego z tą sprawą.

Zobacz także w naszych serwisach:

  1. Domowe i babcine sposoby na odporność. Wyjaśniamy czy warto z nich korzystać
  2. Suczka urodziła się jako mieszanka golden retrievera i jamnika. Najsłodsza rzecz, jaką dziś zobaczycie
  3. Właśnie padła wiadomość dot. tegorocznej kolędy. Wielu wiernych jest oszołomionych decyzjami
  4. Świerzyński najpierw miał dziecko z 16-latką, potem porwali mu syna. Młody chłopak mógł umrzeć
  5. Otworzyli testament Gulbinowicza. Niewiarygodne, co stanie się z częścią jego majątku
  6. Najlepszy przepis na ciasto bez pieczenia z mascaropne. Nawet dziecko zrobi z łatwością i błyskawicznie
  7. Niewiarygodny pościg policji za pijanym rolnikiem. Pole, las i szalony zwrot akcji

Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze Tajemnicza śmierć uwielbianego aktora. Bardzo przykre jak zginął Dionizy ze "Złotopolskich"Czytaj dalej

Źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News