Obudził ją ostry ból brzucha. Zobaczyła na sobie zagrożenie, w pośpiechu zawołała męża

Obudził ją ostry ból brzucha. Zobaczyła na sobie zagrożenie, w pośpiechu zawołała męża Źródło: unsplash.com/Dexter Chatuluka

Ciąża kobiety była zagrożona, zaczęła krzyczeć, a jej mąż kompletnie nie wiedział, co się dzieje. Był przekonany, że zaczął się przedwczesny poród, mocno się tym zaniepokoił. Prawda okazała się o wiele straszniejsza.

Ciąża tej kobiety mogła zakończyć się tragicznie. Doszło do nieszczęścia, które zupełnie zaskoczyło zarówno mamę, jak i jej ukochanego. Prędko udali się do szpitala, gdzie lekarze wyjawili im całą prawdę.

Mąż usłyszał przeraźliwy krzyk żony. Ciąża była zagrożona

Kiedy Kendall Butler zaszła w ciążę, była niesamowicie szczęśliwa. Planowała już nowe elementy do wystroju dziecięcego pokoju, a radość przynosiły jej zakupy dla spodziewanej córeczki. Mieszkała w miasteczku Tulsa w stanie Oklahoma i musiała bardzo na siebie uważać - w lecie ubiegłego roku występowała tam ogromna ilość kleszczy, pająków i innych owadów, których ugryzienie mogło zaszkodzić przyszłej mamie.

Pewnego poranka Kendall gwałtownie się obudziła i zajęczała z bólu. Złapała się za brzuch - to tam czuła największy dyskomfort. Chwilę później przeraziła się jeszcze bardziej. Dostrzegła czarnego pająka, który chodził po jej ciele i to on odpowiadał za ból brzucha. Strzepnęła go z całych sił i spanikowana zawołała męża. Kazała zrobić zdjęcie pajęczakowi i natychmiast pojechać do szpitala. Bała się, że skoro ugryzienie tak ją bolało, mogła to być jedna z jadowitych odmian pajęczaka.

Została ugryziona przez silnie jadowitego pająka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zrobionym przez męża zdjęciu lekarze rozpoznali pustelnika brunatnego - bardzo jadowitego pająka. W zależności od tego, ile jadu trafi do ciała ofiary, jego ugryzienie może powodować nawet śmierć. Toksyny, które pająk wpuszcza do organizmu, powodują przede wszystkim martwicę tkanek. Zazwyczaj poluje na inne, małe owady, a ludzi kąsa w obliczu zagrożenia. Być może kobieta w śnie wykonała jakiś ruch, który go przestraszył i wtedy zaatakował.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Tak jak przewidywano, część skóry na brzuchu Kendall zaczęła czernieć i widać było postępującą martwicę. Lekarze długo z nią walczyli i kilka tygodni później w wyniku cesarskiego cięcia przyszła na świat zdrowa dziewczynka. Poród nie należał do najłatwiejszych, bowiem najpierw trzeba było wyciąć płat skóry objęty martwicą. Obie dziewczyny mają się dobrze, a mama wraca do zdrowia.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo każdy zrobi sałatkę jarzynową na święta. Większość osób popełni fatalny dla zdrowia błąd, konsekwencje mogą być straszne
  2. Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta
  3. Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: Webniusy

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News