Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki

Mąż zapatrzył się na piersi karmiącej matki, jego wściekła żona szybko zareagowała. Prawie doszło do bójki Źródło: Unsplash/Dave Clubb

Mąż zafascynowany tym, co się dzieje obok niego nie zauważył, że jego żona jest niezadowolona. Okazało się, że kobiecie nie przypadło do gustu to, na co się zapatrzył. Obok nich młoda mama karmiła piersią przez co doszło do niebywałej awantury.

Mąż, żona i ich młody synek spędzali niedzielne popołudnie w parku. Znaleźli ławkę, na której mogli odpocząć i cieszyli się, że siedząc na powietrzu mogą docenić piękną pogodę. W pewnym momencie na ławce obok nich usiadła młoda mama z dzieckiem. Okazało się, że potrzebowała miejsca, by nakarmi swojego maluszka. 

Mężczyzna był tak zaaferowany tym, że zobaczył fragment piesi młodej kobiety, że nie zauważył, iż jego żona posyła mu nienawistne spojrzenia. Żonie nie spodobało się to, że jej ukochany patrzy na piersi jakiejś obcej kobiety, a jeszcze gorsze było dla niej to, że jej syn musiał być świadkiem tej całej sytuacji. 

Mąż chciał tylko popatrzeć na młodą matkę 

Dla młodej mamy karmienie piersią jest czymś zupełnie naturalnym. Jeżeli kobieta jest w stanie, to przez pewien czas, właśnie w ten sposób dostarcza dziecku pożywienie. Nie dla każdej matki jest to przyjemny proces, ale właśnie dzięki niemu maluszek zaczyna budować z nią jeszcze głębszą relacje. 

Od pewnego czasu w mediach trwa dyskusja, gdzie kobietom wolno i niewolno karmić piersiom. Pojawiła się ogromna rzesza przeciwników karmienia piersią w miejscach publicznych, takich jak restauracja czy właśnie park. Ludzie, którzy sami nie posiadają dzieci, nie chcą oglądać na przykład przy jedzeniu, jak kobiety "wyciągają" pierś, by nakarmić swoje maleństwa. Uważają, że jest to obrzydliwe i odbiera im apetyt. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Żona zapatrzonego mężczyzny okazała się być przeciwniczką karmienia w miejscu publicznym, o czym nie omieszkała poinformować młodej mamy. Nie podobało jej się, że jej dziecko i mąż są zmuszeni do oglądania jej piersi. Kobiety zaczęły się miedzy sobą kłócić. Doszło do takiej awantury, że młoda mama polała mleko bezpośrednio z piersi na żonę. Powiedziała jej też, że ma prawo karmić swoje dziecko i nie zamierza schodzić jej z drogi. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nastolatka nagle trafiła do szpitala. Urodziła, ale... nie dziecko
2. Mąż usłyszał z krzaków dziwne dźwięki. Zobaczył żonę w pułapce gwałciciela i natychmiast się zemścił

Mało brakowało, a między matkami doszłoby do bójki. Sytuacja jednak w końcu została ułagodzona, a kobiety rozeszły się bez kontynuowania sprzeczki. Zdarzenie pokazuje jednak, że nie każda mama powinna mieć się na baczności w miejscu publicznym, bowiem nigdy nie wiadomo, kiedy ich zachowanie wywoła oburzenie u obserwatorów.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nadchodzą DUŻE ZMIANY w kontrolach drogowych. Musisz się bardzo pilnować
  2. Przyjaciółka Anny Jantar po latach wyznała straszliwą prawdę. Tego nie wiedział nikt, polały się łzy
  3. Zgwałciła 11-latka i urodziła jego dziecko. Najgorsze jest to, co stało się potem
  4. Tata wyszedł z pokoju na 10 minut. Gdy wrócił, zobaczył co zrobiła jego 3-letnia córka i od razu złapał za telefon
  5. Do Rossmanna ściągają prawdziwe tłumy, niedługo nic nie zostanie na półkach. Wszystko dzięki powalającej promocji, trzeba się śpieszyć

źródło: boredpanada

 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News