Makabryczne informacje mediów. Kawałki ubrań Piotra Woźniaka-Staraka miały zostać znalezione na śrubie motorówki

Makabryczne informacje mediów. Kawałki ubrań Piotra Woźniaka-Staraka miały zostać znalezione na śrubie motorówki Źródło: .

Mąż prezenterki TVN, Agnieszki Woźniak-Starak, nadal nie został odnaleziony po wypadku, do jakiego doszło na jeziorze Kisajno. Do mediów dotarły nowe informacje dotyczące tej sprawy. Dokonano bowiem makabrycznego odkrycia po oględzinach motorówki.

Mąż prezenterki TVN, Agnieszki Woźniak-Starak, poszukiwany jest przed zastępy służb śledczych, które przeczesując teraz teren w okolicach jeziora Kisajno, na którym doszło do tragicznego wypadku. Celebryta nadal nie został odszukany, ale nieustannie pojawiają się nowe doniesienia odnośnie akcji poszukiwawczej. Teraz funkcjonariusze dotarli do makabrycznego odkrycia na śrubie motorówki. 

Mąż prezenterki zaginął po wypadku motorówki

Mąż Agnieszki Woźniak-Starak, słynny producent filmowy, uległ wypadkowi w nocy z soboty na niedzielę, kiedy to płynął motorówką po jeziorze Kisajno. Łódź niekontrolowanie przechyliła się i wyrzuciła za burtę pasażerów, Piotra Woźniaka-Staraka i 27-letnią dziewczynę, która towarzyszyła wtedy gwiazdorowi. 

Kobiecie udało się wypłynąć na brzeg, a akcja poszukiwawcza producenta nadal trwa. Służby śledcze badają każdy szczegół sprawy, który może je doprowadzić do rozwiązania tej dramatycznej sytuacji. Teraz udało się natrafić na nowy dowód, który może okazać się kluczowy w celu ustalenia, co naprawdę stało się z celebrytą. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nowe dowody

Cała Polska żyje poszukiwaniami Piotra Woźniaka-Staraka. Jego rodzina z pewnością umiera z nerwów, a w szczególności ukochana żona producenta, Agnieszka Woźniak-Starak. Służby robią wszystko, żeby rozwikłać tę zagadkę i zaangażowały w akcję wszelkie możliwe środki pomocy. 

Funkcjonariusze zajęli się przesłuchiwaniem ewentualnych świadków zdarzenia, badaniem okoliczności wypadku, a także szczegółowym przeczesywaniem całego terenu w okolicach posiadłości rodzinnej Woźniak-Staraków i całego jeziora Kisajno. 

Dzisiaj grzeje: 1. Policjant widzi dziecko w nagrzanym aucie i wybija szybę. Po chwili dokonuje strasznego odkrycia
2.Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

Teraz udało się natrafić na nowy dowód. Podczas oględzin motorówki, którą płynął tej nocy celebryta, odnaleziono kawałki jego ubrań, a także włosy należące do Piotra Woźniaka-Staraka. Znaleziska dokonano po dokładnym obejrzeniu śruby łodzi. To odkrycie może prowadzić do próby odtworzenia tragicznych wydarzeń po tym, jak celebryta wpadł do wody. Być może sugeruje ono, że gwiazdor po wypadnięciu za burtę wkręcił się w śrubę motorówki. Prokuratura próbuje ustalić skąd te ślady znalazły się akurat w tym miejscu i co to może oznaczać dla rozwikłania całej sprawy. Informacje te nie zostały jeszcze oficjalnie potwierdzone. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Agnieszka Woźniak-Starak odchodzi od zmysłów. Wyciekły informacje na temat jej stanu. Bliscy bardzo się o nią martwią
  2. Mąż odkrył, że żona go zdradza. Przed drzwiami konkubenta zostawił śmierdzący prezent. Po chwili wiedziała cała wioska
  3. Krzysztof Jackowski miał wizję, co czeka nas już za miesiąc. Nie wszyscy Polacy będą zadowoleni
  4. Wstrząs. W polskim jeziorze są piranie
  5. 40-letnia panna młoda zostawiła puste miejsce dla zmarłego syna. Gdy zobaczyła, kto zjawił się na ślubie, nie mogła powstrzymać łez

Źródło: Warszawa w pigułce 

 

Następny artykuł