Pod podłogą starego domu znaleźli dziwne słoje. Ich zawartość przyprawia o gęsią skórkę, tylko dla osób o wyjątkowo mocnych nerwach

Pod podłogą starego domu znaleźli dziwne słoje. Ich zawartość przyprawia o gęsią skórkę, tylko dla osób o wyjątkowo mocnych nerwach Źródło: .

Mąż musiał zostać natychmiastowo zatrzymany i przesłuchany przez policję. Pod podłogą jego domu znaleziono bardzo stare słoje z przerażającą zawartością. Śledztwo nadal trwa.

Mąż musiał gęsto tłumaczyć się przed policjantami. Pod podłogą domu inspektorzy i pracownicy natrafili na mrożące krew w żyłach znalezisko. Od razu ich zemdliło.

Mąż musiał zostać natychmiast przesłuchany

Podczas rutynowej kontroli fundamentów jednego z domów w Gainesville na Florydzie doszło do makabrycznego odkrycia. Pod starymi deskami znaleziono setki starych, zakurzonych słojów. Przypuszczano, że muszą mieć co najmniej kilkadziesiąt lat. Niektóre z nich były opisane, inne nie. Postanowiono więc sprawdzić ich zawartość. Niesamowite, co znajdowało się w środku.

W środku słojów znaleziono ludzkie języki, jednak nie to było najstraszniejsze. Zdecydowanie przeważała ilość płodów, które zanurzone w formalinie tylko czekały, aż ktoś pozna straszną tajemnicę. Pracownicy zawiadomili policję, a ci musieli już poważnie porozmawiać z domownikami. Okazało się, że za słoiki pod podłogą odpowiada były mąż właścicielki budynku, znany i szanowany profesor.

Przynosił próbki tkanek oraz płody do domu, bo zezwalało na to prawo

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dr Ronald Baughman był światowej sławy patologiem, badaczem i emerytowanym profesorem University of Florida. Zarówno mężczyzna, jak i jego była żona zgodnie twierdzą, że znalezione języki i inne tkanki były niczym innym niż projektem badawczym sprzed wielu lat. Z biegiem lat zwyczajnie zapomnieli o słoikach, które trzymali w fundamentach. Dlaczego akurat tam? Warunki do przechowywania, m.in. temperatura, były idealne.

Dzisiaj grzeje: 1. Z ostatniej chwili. Nie żyje słynny reżyser i 3 osoby z jego rodziny, okropne doniesienia
2. Cena pączków u Magdy Gessler zwala z nóg. Trzeba wydać jeszcze więcej niż w zeszłym roku

Były mąż właścicieli zeznał, że próbki uzyskał podczas badań, gdy rozpoczynał swoją karierę w latach 60. i 70. Przywiózł je ze sobą, gdy przeprowadzał się na Florydę do pracy na University of Florida z zamiarem wykorzystania zawartości słojów w dodatkowych badaniach.

- Nie wiem, jakie byłyby zasady i przepisy 50 lat temu i dawniej, ale mogę wam powiedzieć, że dziś nie jest to coś, co byłoby dozwolone. Istnieją bardzo surowe przepisy federalne i stanowe, a także polityki uniwersyteckie, które tego zabraniają. Przyniesienie czegoś takiego do domu nie byłoby właściwe ani legalne dla członka wydziału lub naukowca - wyjaśnił rzecznik University of Florida.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Szpital zapłaci za błąd lekarzy. Rodzina dziecka dostanie gigantyczne odszkodowanie
  2. Wielki pech Kamila Stocha. Był o włos od wygranej w kwalifikacjach
  3. Pyszne ciasto, które upiec może każdy. Rodzina oszaleje, sekret tkwi w jednym składniku
  4. Miał być sukces, a jest wtopa i skandal. Zaraz po premierze filmu o Zenku, podano katastrofalne kulisy
  5. Byli przekonani, że uratowali szczenięta labradora. Gdy weterynarz powiedział czym są, właścicieli zamurowało momentalnie
  6. Zaczęła jeść codziennie kurkumę. Zauważyła nagle 5 powalających efektów

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News