Poderwał swoją żonę do tańca. Kilka chwil później wykonali manewr, który wszystkich wprawił w osłupienie

Poderwał swoją żonę do tańca. Kilka chwil później wykonali manewr, który wszystkich wprawił w osłupienie Źródło: youtube/ Sergey Korytnik/

Mąż z uśmiechem na ustach poprosił swoją ukochaną do tańca, a ta chętnie się zgodziła. Dali prawdziwy popis swoich umiejętności, ale jedna figura, którą zaprezentowali, wszystkich wprawił w osłupienie.

Mąż nie zwlekał ani chwili, i gdy rozbrzmiała muzyka, ruszył w stronę ukochanej, po czym podał jej dłoń, zapraszając tym samym do tańca. Wyraźnie było widać, że doskonale znają się na rzeczy i nie jest to ich pierwszy raz na parkiecie - ani pierwszy występ przed publicznością. Każdy ruch wykonywali z niebywałą gracją i wyglądali, jakby urodzili się, tańcząc. W pewnej chwili jednak pokazali manewr, który wszystkim zgromadzonym na lata zapadnie w pamięci. 

Mąż poderwał żonę do tańca. Wykonali manewr, który wprawił wszystkich w osłupienie 

Vyacheslav i Olga Mozzhechkovy, choć lata młodości mają już za sobą, uwielbiają korzystać z życia, a ich największą pasją stał się taniec. Para nie schodzi z parkietu na weselach czy przyjęciach urodzinowych, a każda bliska im osoba jest pod ogromnym wrażeniem tego, że mimo takiego wieku można wciąż królować na parkiecie. 

Małżeństwo tak bardzo pokochało taniec, że postanowili wziąć udział w corocznej gali „Boogie Woogie Senior”, czyli w konkursie, w którym starsze osoby mogą zmierzyć się w konkurencjach szalonego tańca. Kobieta stanęła na środku parkietu w oczekiwaniu ukochanego męża, a gdy w głośnikach rozbrzmiał "Chubby Checker", ten podszedł do niej i subtelnie chwycił jej dłoń. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wystarczyła sekunda, by para seniorów dała się ponieść szaleństwu, prezentując swój zwariowany taniec. Widać było, że mają w tym spore doświadczenie, a każdy ruch sprawia im ogromną przyjemność. W najlepsze wywijali po całym parkiecie, a jeden manewr sprawił, że widownia wprost oszalała. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje jedna z najpiękniejszych kobiet na świecie. Tuż przed śmiercią mogła zostać zgwałcona
2. Straszne informacje o tragedii w polskiej miejscowości. Nie żyją uczniowie

Mężczyzna stanął naprzeciw Olgi, chwycił ją za ręce i zgrabnym, szybkim ruchem przesunął ją pod sobą. Kobieta błyskawicznie wstała i dokończyła z mężem układ. Niebywała choreografia przyniosła im sukces nie tylko w konkursie, w którym zgarnęli pierwsze miejsce, ale i w mediach na całym świecie, bo opublikowane w sieci nagranie stało się prawdziwym hitem. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już niedługo każdy zrobi sałatkę jarzynową na święta. Większość osób popełni fatalny dla zdrowia błąd, konsekwencje mogą być straszne
  2. Anna Maria Wesołowska zdradziła przerażającą historię ze swojego życia. Koszmar odmienił ją na zawsze, do dziś go pamięta
  3. Mama zobaczyła, że niemowlak kładzie się obok pitbulla. Nagle złapała się za głowę
  4. W zgliszczach samolotu odnaleziono list do Anny Jantar. Po latach ujawniono jego tragiczną treść
  5. "Są atakowani siekierami, oblewani kwasem, a nawet mordowani czy podpaleni w miejscu pracy". Wszystko przez 500 plus

Źródło: youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News