Mąż
youtube.com Fresno Bee
Monika Majko - 19 Września 2020

Ciężko chory mąż odszedł przy boku ukochanej. Kilka godzin później wydarzyło się najgorsze

Mąż poznał swoją ukochaną w szkole podstawowej, to była miłość od pierwszego wejrzenia. 67 lat później mężczyzna zmarł, trzymając ją za rękę. Potem wydarzyło się coś niewiarygodnego, ciężko powstrzymać łzy. Niezwykła historia małżeństwa obiegła sieć.

Mąż przeżył ze swoja ukochaną 67 lat, mężczyzna zmarł, trzymając ją za rękę. kilka godzin później wydarzyło się coś niezwykle poruszającego. Niewiarygodna historia małżeństwa obiegła sieć, internauci nie mogli powstrzymać łez wzruszenia.

Andrzej Duda pożegnał wielkiego PolakaWiadomość o śmierci właśnie przeszyła media. Andrzej Duda pogrążył się w smutkuCzytaj dalej

Mąż poznał swoją ukochaną w szkole podstawowej

Floyd i Violet Hartwig znali się od wczesnych lat młodzieńczych, para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia i choć ich związek nie należał do łatwych, wspólnie przeżyli 67 lat. Kiedy Floyd wyjechał do pracy w amerykańskiej marynarce wojennej podczas II wojny światowej, Violet wiernie czekała na powrót ukochanego. Para pisała do siebie listy, a kiedy mężczyzna w końcu powrócił do domu w Stanach Zjednoczonych, małżeństwo wraz z trójką dzieci na stałe osiedliło się do Kalifornii.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Beata Tadla przeżywa dramatDramat w domu Beaty Tadli. Relacja z miejsca zdarzenia jest porażającaCzytaj dalej

Mąż odszedł trzymając swoją ukochaną żonę za rękę

Kolejną próbą dla małżeństwa Hartwigów była straszliwa diagnoza, którą od lekarzy usłyszała Violet. Kobieta cierpiała na pogłębiającą się demencję. Z kolei u Floyda wykryto poważną chorobę nerek, która ostatecznie doprowadziła do śmierci mężczyzny. Staruszek odszedł w wieku 90 lat, do ostatniego oddechu trwała przy nim ukochana żona. Floyd zmarł trzymając ją za rękę.

Dzisiaj grzeje:

1. Na miejscu mnóstwo policjantów i strażaków, natychmiastowo zamknięto teren. Porażające sceny w polskiej miejscowości

2. Wielki smutek w pałacu prezydenckim. Andrzej Duda przekazał najgorszą wiadomość, spływają kondolencje

Para zawsze marzyła o tym, by odejść razem. Kilka godzin po śmierci męża, 89-letnia Violet również pożegnała się ze światem. Historia ich niezwykłej miłości obiegła sieć, a kanał "Fresno Bee" na platformie YouTube opublikował poruszający film o Hartwigach. Pomimo przeciwności losu, Floyd i Violet całe życie przeżyli w wierności, wspierali się w najtrudniejszych momentach i opiekowali sobą nawzajem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niewiele osób wie, kim jest mąż Danuty Holeckiej. Kulisy początku ich związku były bacznie skrywane
  2. Narzeczona Artura Szpilki pokazała swoje ciało tysiącom Polaków na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Minister Zdrowia przekazał niespodziewane wieści o szczepieniach na grypę. Wszyscy na to czekali
  4. Z ostatniej chwili: przegłosowano ważny zakaz, wszystko pod osłoną nocy. Obejmie wszystkich Polaków
  5. Młoda para z Polski wprawiła gości w osłupienie. Na weselu zatańczyli tak, że "Taniec z Gwiazdami" się chowa
  6. Ewa zostawiła męża. Głodowała, jadła suchy chleb, bo unikał alimentów skandalicznymi sposobami

Kot - w śmietnikuZnalazła w śmietniku kilkudniowego kociaka. Dopiero potem dowiedziała się, co tak naprawdę uratowałaCzytaj dalej

Źródło: Deon

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News