Wiadomość o tragicznej śmierci męża doszczętnie ją załamała. Włączyła jego laptopa i gdy otworzyła plik ze swoim imieniem, popłakała się

Wiadomość o tragicznej śmierci męża doszczętnie ją załamała. Włączyła jego laptopa i gdy otworzyła plik ze swoim imieniem, popłakała się Źródło: unsplash.com/Siergiej Zolkin

Mąż kobiety wyjeżdżał na bardzo niebezpieczne misje. Kiedy zbliżał się czas powrotu z jednej z nich, kobieta dowiedziała się, że partner tragicznie zmarł. Przekazano jej rzeczy osobiste ukochanego, wśród których był laptop, a na nim plik z jej imieniem. Kiedy odważyła się go otworzyć, zamarła.

Mąż obrał sobie za źródło utrzymania rodziny bardzo niebezpieczny zawód. Z każdym opuszczeniem domu miał świadomość, że może nie wrócić cały, a przede wszystkim zdrowy. Niestety jego obawy stały się faktem. Po pogrzebie do ukochanej dotarły jego rzeczy osobiste, w tym laptop, na którym znajdowały się pliki przeznaczone specjalnie dla niej.

Mąż był wojskowym. Dotąd wracał cały i zdrowy. Niestety, 9 września zmarł

Todd Weaver regularnie wyjeżdżał na misję do Afganistanu. Podobnie było i tym razem, lecz w domu nie została jedynie ukochana Emma, ale też jego maleńka córka, Kiley. Miała wtedy 9 miesięcy i dzielnie pożegnała tatę na lotnisku. Już za kilka tygodni mieli zobaczyć się ponownie - całą rodziną. Godziny na czacie czy też rozmowy wideo to jednak nie to samo. Sielanka została przerwana 9 września.

Tego dnia Emma nie zapomni do końca życia. Dostała wtedy łamiącą serce wiadomość o śmierci Todda. Mieli przed sobą tyle planów, wspólnych chwil. Chcieli wychować córkę, a może nawet doczekać się kolejnego dziecka. Myśli w głowie żony Todda kłębiły się, wywołując jeszcze większy ból. Kiedy otrzymała rzeczy osobiste męża, nawet nie myślała, by do nich zaglądać. Zapach i wspomnienia rozdrapałyby jej blizny na nowo. Ostatecznie jednak postanowiła jednak zerknąć do komputera męża.

"Nigdy nie odejdę i wiem, że teraz jest Ci strasznie ciężko kochanie, ale jesteś silna i poradzisz sobie"

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na pulpicie widniał plik o nazwie "Emma". Kobietę coś zmroziło, a jednocześnie ciągnęło do otwarcia ikony. Okazało się, że jest tam list od ukochanego, specjalnie dla niej.

- Jeśli to czytasz to znaczy, że nie wróciłem do domu, a więc nie mogłem przypomnieć Ci, jak bardzo Cię kocham. Zawsze Cię kochałem i jeśli to jakieś pocieszenie to chcę, żebyś wiedziała, że chociaż nie będę obok Ciebie, to zawsze będę nad Tobą czuwać. Nigdy nie odejdę i wiem, że teraz jest Ci strasznie ciężko kochanie, ale jesteś silna i poradzisz sobie. Pamiętaj, że Bóg wie, co jest dla nas najlepsze, staraj się znaleźć w tym pocieszenie. Do tego musiało dojść z jakiegoś powodu, choć teraz na pewno w to nie wierzysz - kobieta, czytając pierwsze akapity listu rozpłakała się na dobre.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. W zaproszeniu weselnym napisali, że nie chcą prezentów tylko pieniądze. Ale kwota, jaką kazali każdemu włożyć do koperty powaliła wszystkich gości

W kolejnych słowach nazwał ją najważniejszą, najwspanialszą, najbardziej opiekuńczą i kochającą kobietą, jaką kiedykolwiek znał. Pragnął, aby była silna dla małej Kiley oraz aby pielęgnowana była pamięć o nim. Na końcu życzył jej powodzenia w życiu, ponieważ wierzy, że dobre wydarzenia są jej jeszcze pisane. Podkreślił, że cieszy się także, że część było dane przeżyć im razem.

Emma płakała, lecz jednocześnie poczuła ulgę i duże ukojenie, choć nie spodziewała się takich emocji. Postanowiła wydrukować słowa zmarłego męża i umieścić je pomiędzy zdjęciami ślubnymi, by nigdy o nich nie zapomnieć.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koniec waloryzacji emerytur. Nowy, REWOLUCYJNY sposób naliczania
  2. Polski artysta choruje na raka. Ukrył przed wszystkimi poważną operację przeszczepu
  3. Ciasto na pierogi wg przepisu Magdy Gessler to niebo w gębie. Już zawsze będziecie z niego korzystać
  4. Nie wiedziała, że tego dnia w przedszkolu zamontowali kamery. Wystarczyło 30 min nagrywania i pilnie wezwano policję
  5. W telefonie chłopaka przeczytała SMS i jej świat się zawalił. Nagle w amoku zrobiła coś strasznego

Źródło: Topniusy

Następny artykuł