Mąż nakrył żonę z kochankiem na gorącym uczynku. Wymyślił zemstę, którą kobieta popamięta do końca życia

Mąż nakrył żonę z kochankiem na gorącym uczynku. Wymyślił zemstę, którą kobieta popamięta do końca życia Źródło: Nik Shuliahin Unsplash.com

Mąż nie spodziewał się, że jego ukochana zrani go w tak dotkliwy sposób. Zdrada to ostatnie, czego spodziewał się doświadczyć, jednak nie dał się porwać emocjom, gdy nakrył żonę z kochankiem na gorącym uczynku. Podszedł do sprawy w wyjątkowy sposób i potwierdził tezę, że zemsta najlepiej smakuje na zimno.

Mąż cieszył się kiedy jego żona zdecydowała się na zapisanie na zajęcia na siłownię. Dobrze, iż pomimo, że jest w stałym związku nie chciała przestać dbać o siebie i troszczyła się zarówno o swój wygląd, jak i zdrowie. Nie spodziewał się, że właśnie ta decyzja będzie początkiem ich wspólnego dramatu.

Kiedy mąż wrócił do domu nie mógł uwierzyć własnym oczom

Mąż nie widział nic podejrzanego w tym, że ukochana na treningach personalnych spędza coraz więcej czasu. Początkowe zajęcia wykupione przez ukochaną zaczęły trwać coraz dłużej, ale Brytyjczyk stwierdził zapewne, że to dlatego, iż kobieta jest w stanie wykonać coraz więcej trudnych ćwiczeń. Nie wiedział jak bardzo się mylił do czasu, aż wrócił do domu wcześniej i w ich małżeńskim łóżku nakrył ukochaną z jej trenerem. To był prawdziwy szok, ale nie dał ponieść się emocjom i po prostu poprosił ich opuszczenie domu. Szybko wymyślił w jaki sposób może zemścić się na kobiecie, której chciał dać wszystko, a która roztrzaskała jego serce w drobny mak. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Chciała wrócić po swoje rzeczy i mocno się zdziwiła

Miłośniczka zdrowego trybu życia, która termin "treningi personalne" wzięła zbyt dosłownie odezwała się do swojego męża oświadczając, że chciałaby wrócić do domu po swoje rzeczy. Jej zdziwienie, gdy dowiedziała się, że nie ma po co wracać musiało być naprawdę ogromne. Okazało się, że zdradzony mąż nie miał najmniejszego zamiaru patrzeć m.in. na ubrania kobiety dłużej niż musi i wszystko wystawił na aukcje internetowe sprzedając za bezcen. Hitem stał się opis pod jedną z aukcji, mąż w opisie sprzedawanego samochodu zdecydował się na wyjątkowo szczere wyznanie.

Dzisiaj grzeje: 1. Co się dzieje z Tymoteuszem Szydło? Nagle zapadł się pod ziemię

2. Media donoszą o możliwej dymisji Szumowskiego. Minister Zdrowia komentuje

Jego słowa stały się prawdziwym hitem internetu

- Dzięki mojej niewiernej byłej żonie sprzedaję tego grata. [...] Nienawidzę tego samochodu tak bardzo, jak nienawidzę ją - napisał pod zdjęciami małego, czarnego autka wystawionego na aukcję w ramach zemsty za jej zdradę. Kobieta zapamięta ten moment do końca życia i mamy nadzieję, że wyciągnie z tej sytuacji właściwe wnioski.

Źródło: Parenting.pl

Najlepsze newsy dnia:

  1. COVID-19 w reprezentacji Polski. Stwierdzono nowe zakażenie, cała drużyna w kwarantannie
  2. Hitowe odkrycie, kotlety schabowe z niebywałą niespodzianką. Lepszych nie jadłeś
  3. Od września wielka zmiana w szkołach, Ministerstwo potwierdziło. Nikt się nie spodziewał, rodzice łapią się za głowy
  4. Polacy dostają identyczną wiadomość, znamy treść. Są w niebezpieczeństwie, pod żadnym pozorem nie wolno odpowiadać
  5. Kulisy ślubu Jacka Kurskiego wyciekły do mediów. W pewnym momencie wszyscy zamilkli, gdy pojawiła się jedna osoba
  6. Dramat w mazowieckim. Kobieta przedarła się przez ogień, żeby ratować swoje dzieci, nie wszyscy przeżyli

Źródło: Parenting.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News