Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, dramatyczny, zaskakujący finał

Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, dramatyczny, zaskakujący finał Źródło: .

Mąż długo próbował zrozumieć prośbę żony, która błagała go, by odebrał jej życie. Nie wiedział, jak w tej sytuacji powinien się zachować, aż po długich rozterkach zapadła decyzja. Nie przewidział, że chwilę później wydarzy się coś takiego.

Mąż był dla niej całym światem i wiedziała, że nawet po 65 latach małżeństwa może liczyć na niego w najtrudniejszych sytuacjach. Nic zatem dziwnego, że to właśnie do niego zwróciła się z tragiczną prośbą. Nie chciała już żyć, a w dodatku pragnęła, by to ukochany małżonek jej je odebrał. On sam starał się znaleźć najlepsze wyjście z sytuacji, jednak czuł w głębi serca, że decyzja już dawno zapadła. 

Chciała, by mąż ją zabił

95-letni Denver Beddows z jego 88-letnią żoną Olive byli ze sobą już od 65 lat i mimo upływu czasu ich miłość nie wygasła w najmniejszym nawet stopniu. Trwali przy sobie zarówno w dobrych, jak i złych chwilach, i bez względu na wszystko mogli liczyć na wzajemne wsparcie. Uwielbiali korzystać z życia, dlatego tak trudno było im pogodzić się ze starością. 

Przyszedł taki czas, gdy kobieta poważnie zachorowała, a jej stan nieustanie się pogarszał. Co więcej, ponieważ Denver również miał już swoje lata i liczne problemy zdrowotne, nie mógł opiekować się ukochaną tak, jakby tego chciał. Oboje stanęli przed przykrą koniecznością umieszczenia 88-latki w domu opieki. Olive bardzo nie chciała tego robić, gdyż, jak twierdziła, bała się tego miejsca. Czuła, że może zrobić tylko jedno, by tego uniknąć. Zaczęła błagać ukochanego męża, by ją zabił i tym samym uwolnił od cierpień. 95-latek był w szoku i nie wyobrażał sobie pozbawić Olive życia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podjął decyzję, a tak strasznego finału nie mógł przewidzieć

Po długich namowach żony, Denver w końcu podjął tragiczną decyzję, a aby wszystko mieć jak najszybciej za sobą, uznał, że uderzenie jej młotkiem w głowę będzie skuteczne i dla niej bezbolesne. Po wszystkim zadzwonił do swojego syna i poinformował, że usiłował zabić jego matkę. Mężczyzna natychmiast zjawił się w domu rodziców, a tam zastał ojca leżącego na podłodze i wtulonego w zakrwawioną żonę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu
2. Przerażające doniesienia! Dwie polskie gminy pilnie postawione na nogi, w akcji ratunkowej najnowocześniejszy policyjny śmigłowiec

Wezwał pogotowie, które zabrało kobietę do szpitala, a 95-latkiem zajęła się policja. Okazało się, że lekarzom udało się uratować 88-latkę, którą jednak czekała długa rehabilitacja. Z uwagi na wiek sprawcy i jego stan zdrowia, sąd zrezygnował z wymierzania kary, jednak dla Denvera najgorszą karą był los, jaki zgotował ukochanej. Z bólem wyznał, że chciał jej tylko pomóc, a nie dostarczyć jeszcze więcej cierpienia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Mama poszła na szkolny występ syna. Gdy wyszedł na scenę, nauczyciel nagle rzucił się w jego kierunku, niezwykle przejmujące sceny
  4. Weszła do domu i zobaczyła krew na podłodze. Nagranie z ukrytej kamery pokazało wstrząsającą prawdę, musiała od razu działać
  5. Po 65 latach małżeństwa żona błagała męża, by ją zabił. Podjął decyzję, straszny zaskakujący finał

Źródło: jestpozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News