Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN!

Pilny apel policji ws. poszukiwania 39-latka, którym nieoficjalnie jest Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN! Źródło: .

Mąż znanej prezenterki związanej z telewizją TVN mógł być zamieszany w bardzo groźny wypadek. Trwają poszukiwania mężczyzny, a policja postanowiła opublikować ważny apel. Sytuacja jest dramatyczna.

Mąż jednej z największych gwiazd telewizji TVN najprawdopodobniej uczestniczył w bardzo groźnym wypadku na Mazurach. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się kilkadziesiąt minut temu, a przekazane zostały przez policję. Funkcjonariusze wciąż działają na miejscu zdarzenia i badają okoliczności tajemniczego wypadku.

Póki co nie doczekaliśmy się potwierdzenia, że jego uczestnikiem był właśnie Piotr Woźniak-Starak, czyli mąż Agnieszki Woźniak-Starak, jednak wszystko wskazuje na to, że to właśnie on jest obecnie poszukiwany przez policję. Co więcej, rokowania w tej sprawie nie brzmią optymistycznie. Funkcjonariusze mają coraz mniej czasu na to, by znaleźć mężczyznę.

Mąż znanej prezenterki prawdopodobnie ucierpiał w wypadku

Na ten moment nie doczekaliśmy się oficjalnych słów dotyczących zaginionego mężczyzny. Policja postanowiła podzielić się bardzo ważnym apelem na temat wypadku, do którego doszło dzisiaj z samego rana na jeziorze Kisajno na Mazurach. W sieci pojawiły się doniesienia świadków, którzy twierdzili, że poszukiwaną osobą jest syn miliarderów.

O 4 rano nad jeziorem odnaleziono motorówkę z włączonym silnikiem, na pokładzie której nie znajdowała się żadna osoba. Policjanci błyskawicznie rozpoczęli poszukiwania, a niedługo potem odnaleziono 27-letnią kobietę. Miała ona rzekomo wypaść z łodzi, a następnie samodzielnie dopłynąć do brzegu. To właśnie ona potwierdziła, że wraz z nią przebywał 39-letni mieszkaniec Warszawy - nieoficjalnie Piotr Woźniak-Starak, mąż gwiazdy TVN Agnieszki Woźniak-Starak

Nieoficjalne: Mąż Agnieszki Szulim zaginął

Wiadomości podawane przez wszystkie media wskazują na to, że poszukiwanym mężczyzną jest Piotr Woźniak-Starak. Policja opublikowała oficjalny apel w tej sprawie:

- O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo - mówi Rafał Jackowski, przedstawiciel warmińsko-mazurskiej policji.

Dzisiaj grzeje: 1. Znana jest już tożsamość kobiety, która uczestniczyła w wypadku Woźniaka-Staraka. To nie była jego żona
2. Miliony Polaków będą kupować w Lidlu jeszcze taniej, wszystko dzięki prostemu rozwiązaniu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Była to kobieta, która sama dopłynęła do brzegu. Poinformowała ona, że motorówką pływał z nią 39-letni mężczyzna. Od tej pory trwają jego poszukiwania - kontynuuje funkcjonariusz na temat odnalezionej kobiety.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  2. Koleżanka Agnieszki Woźniak-Starak przerywa milczenie. Jej słowa łamią serca
  3. W Łodzi urodziły się trojaczki. Gdy lekarz na nie spojrzał miał do powiedzenia tylko jedno
  4. Właściwości jeziora, w którym zaginął Woźniak-Starak nie ułatwiają poszukiwań. To nie napawa optymizmem
  5. Zosia i Malwinka, dwójka sześcioraczków czekają już tyle miesięcy. Tylko one nadal pozostają pod opieką krakowskich lekarzy

Źródło: Onet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News