Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera

Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera Źródło: pixabay/3839153/

Mąż dopuścił się wstrząsającego morderstwa. Śledztwo wykazało, co działo się chwilę przed brutalnym czynem oraz co robił mężczyzna już po wszystkim. Okazuje się, że sprawca nie wytrzymał kolejnej kłótni.

Mąż najpierw został zaatakowany przez żonę, a potem brutalnie ją zamordował. Mężczyzna zupełnie nie zwrócił uwagi na fakt, że w domu przebywała wówczas ich córka. To, co wydarzyło się kilka minut po zabójstwie, aż odbiera mowę. 

Po kolejnej awanturze mąż zabił żonę 

Do zdarzenia doszło 25 października ubiegłego roku w Opolu. Jak podają media, 30-letni Rafał S. oraz jego żona Ewelina, byli zaledwie rok po ślubie, jednak ich małżeństwo od początku nie zapowiadało się dobrze. Para nieustannie się kłóciła, a głównym powodem awantur były zbyt małe zarobki mężczyzny. W dniu morderstwa małżonkowie ułożyli swoją córkę do snu, a chwilę przed tym, jak sami mieli się położyć, wybuchła kolejna sprzeczka. Ewelina wyznała mężowi, że najprawdopodobniej niedługo straci pracę, dlatego oczekuje od niego, by ten zaczął więcej zarabiać.

Mężczyzna ponoć miał dość pretensji żony, w skutek czego doszło do ostrej wymiany zdań. Kobietę poniosły emocję i, jak podają media, to ona jako pierwsza chwyciła za nóż i ruszyła w kierunku Rafała S. Ten jednak szybko przechwycił od niej ostre narzędzie, a następnie pchnął ją na łóżko. W kilka sekund znalazł się koło niej i przystawiając jej nóż do szyi, za pomocą dwóch ruchów, poderżnął gardło. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Dokładnie wszystko obserwował 

Śledczym udało się ustalić, że mężczyzna musiał przez dłuższy czas obserwować, jak jego żona się wykrwawia. Gdy ta ostatecznie zmarła, umył siebie i nóż, po czym wsiadł do samochodu, jeżdżąc początkowo bez celu. Po pewnym czasie pozbył się narzędzia zbrodni i udał się do swojego wuja, któremu o wszystkim opowiedział.

Gdy obaj znaleźli się na miejscu, w którym doszło do tragedii, Rafał S. wpadł w szał i zarzekał się, że nie jest winny. Dopiero, gdy na miejscu zjawiła się policja, przyznał się do morderstwa. Prokuratura uznała, że mężczyzna działał w obronie własnej, jednak mimo to, odpowie za zabójstwo żony. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ukochana przez Polaków aktorka przeszła operację plastyczną. Twarz 57-latki jest nie do poznania, wygląda koszmarnie. Co z jej karierą?
  2. Zmarła żona aktora "Barw Szczęścia". Dramatyczne choroba zabrała mu ukochaną, wstrząsające fakty
  3. Krwawa jatka w polskim domu. Żona zaatakowała męża nożem, ale to on zabił ją. Potem patrzył, jak powoli umiera
  4. 4-latek zapewnia, że w poprzednim wcieleniu był księżną Dianą. Ujawnia porażające fakty, jesteśmy w szoku
  5. Wszystko się nagrało. Wiatr podwiał jej sukienkę, a widoku czerwonego krocza Anny Muchy długo nie zapomnicie
  6. Szokująca przepowiednia słynnej jasnowidzki ws. Dawidka. Wmuruje was w ziemię

Źródło: popularne

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News