A jednak! Justyna Żyła wychodzi za mąż, wiadomo, kto będzie jej przyszłym mężem

A jednak! Justyna Żyła wychodzi za mąż, wiadomo, kto będzie jej przyszłym mężem Źródło: instagram/justynazyla

Kim będzie nowy mąż Justyny Żyły? Zaskakujące doniesienia obiegły media, a fanom szczęki aż opadły z wrażenia. Chyba nikt nie spodziewał się czegoś takiego.

Były mąż Justyny może nie być do końca zadowolony, gdy dowie się, z kim ta zamierza się pobrać. Prawdziwy szok przeżyli również jej sympatycy, którzy zupełnie nie podejrzewali, że ulubienica zaskoczy ich w takich sposób i przede wszystkim, że dowiedzą się o tym z takim opóźnieniem. Śmiało można rzec, że wszyscy zostali postawieni niemal przed faktem dokonanym. Będzie się działo. 

Justyna Żyła wychodzi za mąż. Kim będzie jej przyszły mąż? 

Nie da się ukryć, że od momentu rozwodu Piotra Żyły kolorowa prasa nie cichnie na temat Justyny Żyły. Choć jeszcze za czasów małżeństwa raczej sporadycznie się o niej wspominało, teraz tabloidy dociekają najpikantniejszych wątków z jej życia, czym ona sama chętnie się dzieli. Justyna nie pozwala, by dyskusje nad jej osobą ucichły.

O ile sam fakt, że Justyna chciałaby znów ułożyć sobie z kimś życie, nie jest tak zaskakujący, to informacje o tym, że ślub jest o wiele bliżej, niż ktokolwiek mógł się spodziewać, może rodzić wiele emocji. Jak donosi portal Pomponik.pl, Żyła niebawem może stanąć na ślubnym kobiercu, a wszystko za sprawą reality show, w którym... będzie szukać męża. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Brzmi to dość abstrakcyjnie, jednak sami twórcy programu potwierdzają te doniesienia. Kim zatem będzie nowy wybranek Justyny? Choć o samym show wiadomo niewiele, najprawdopodobniej nie będzie to żaden mężczyzna związany z show-biznesem. Żyła będzie poznawać różnych kandydatów i niewykluczone, że do któregoś z nich poczuje coś więcej. 

Dzisiaj grzeje: 1. Paweł Królikowski przemówił do księdza. Jego słowa wyciskają łzy
2. Mówili, że jest najbrzydszą panną młodą w historii. Teraz wygląda pięknie

- O serce Justyny będzie walczyło kilku kandydatów z całej Polski. Kto wie, może wśród nich Żyła znajdzie swoją drugą połówkę" - zdradza dla magazynu "Flesz" osoba z produkcji. Justyna tymczasem pokusiła się jedynie o potwierdzenie, że rzeczywiście zostanie gwiazdą nowego reality show, a jej mężem może zostać wybrany przez nią uczestnik programu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Powoduje więcej zgonów niż wypadki drogowe. Rośnie liczba zachorowań
  2. Z ostatniej chwili. PZPN podjął decyzję w sprawie kary dla kibiców Legii
  3. Okropne, dziewczynka miała tylko 5 miesięcy. 30-latek wykorzystał ją na weselu, jej serduszko nie wytrzymało
  4. Zajrzeli do pyska psa i oniemieli. Żaden czworonóg nie może czuć się bezpiecznie, pilne ostrzeżenie
  5. Katastrofalne wieści dla emerytów. Przez nieuwagę i lukę w prawie dostaną mniejsze emerytury
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy

Źródło: pomponik

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News