Mąż na środku ulicy oblał żonę kwasem, po czym zaczął okładać młotkiem. Najgorsza jest jednak reakcja przechodniów

Mąż na środku ulicy oblał żonę kwasem, po czym zaczął okładać młotkiem. Najgorsza jest jednak reakcja przechodniów Źródło: twitter/policja_hojnowka/

Mąż najpierw oblał żonę kwasem, a później niespodziewanie zaczął uderzać ją młotkiem. Makabryczne zachowanie rozegrało się na oczach przechodniów, a ich reakcja zwyczajnie odbiera mowę.

Mąż na środku ulicy oblał ją kwasem. Jakby tego było mało, po chwili zaczął brutalnie okładać ją młotkiem, a jak się okazuje, miał w planach coś jeszcze tragiczniejszego. Choć czyny mężczyzny przyprawiają o gęsią skórkę, reakcja świadków budzi równie wielkie emocje. Trudno uwierzyć, że zachowali się w taki sposób.

Koszmar w polskim mieście. Mąż oblał żonę kwasem i okładał młotkiem 

Do zdarzenia doszło w niedzielę na jednym z parkingów na gdyńskim Witominie. 39-letni mężczyzna, nie zważając na przechodzących wokół ludzi, najpierw oblał swoją żonę kwasem, następnie siłą wciągnął do samochodu i zaczął uderzać młotkiem w głowę. Sprawca był bezwzględny i mimo błagań ofiary nie zamierzał okazywać litości. 

Najgorsza jest reakcja świadków 

Wszystko działo się w miejscu publicznym na oczach dziesiątek przechodniów. Nikt jednak nie zareagował w żaden sposób. Okazuje się, że obawiali się agresywnego mężczyzny, który miał nawet grozić kobiecie śmiercią. Dopiero gdy na miejscu zjawiła się policja, oprawcę od ofiary odciągnęli funkcjonariusze. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

39-latek został zatrzymany i odprowadzony na komisariat, gdzie potwierdzono, że w chwili procederu był trzeźwy. Przeszukano jego samochód, w którym znaleziono sznur i folię, co zdaje się potwierdzać teorię o planowanym zabójstwie. Mężczyzna został przesłuchany i jak podają media, motywem jego czynu miała być chorobliwa zazdrość. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Mariolkę ze "Świata według Kiepskich"? Pospadacie z krzeseł, gdy zobaczycie jak dziś wygląda

2. KEmeryci muszą się pospieszyć, jeśli chcą dostać trzynastą emeryturę. Zostało już niewiele czasu, by złożyć konieczny wniosek

Kobieta trafiła do szpitala, gdzie została objęta natychmiastową opieką medyczną. Jej stan nie jest do końca znany jednak jak poinformowano, sprawca najprawdopodobniej usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa. Śledztwo nadal trwa, a w świetle takich wydarzeń w sądzie może nawet usłyszeć wyrok dożywocia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Obliczono, który hit świąteczny zarabia najwięcej. Wyprzedził nawet "Last Christmas" 
  2. Rząd uregulował zasady dotyczące trzynastek. Ważne informacje dla emerytów  
  3. Dopadł 8-latka w łazience i brutalnie zgwałcił. Najgorsze stało się dopiero potem, wszystko pod nosem zrozpaczonej mamy
  4. Zdrowa 14-latka umarła we śnie. Przyczyna wstrząsnęła całą rodziną, teraz ostrzegają wszystkich rodziców
  5. Przeprowadzili na niej operację bez znieczulenia. Cierpiała straszne męczarnie, ale nikt nie słyszał jej krzyków

Źródło: wprost 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News