Wróciła po 14 godzinach pracy, zjadła i zasnęła. Wtedy jej mąż napisał wiadomość, której w życiu by się nie spodziewała

Wróciła po 14 godzinach pracy, zjadła i zasnęła. Wtedy jej mąż napisał wiadomość, której w życiu by się nie spodziewała Źródło: facebook.com

Mąż zdecydował się na wzruszający gest. Kiedy zauważył, że jego żona wróciła zmęczona do domu po 14-godzinnym dyżurze w szpitalu, zdecydował się na naprawdę piękne słowa, które napisał na swoim Facebooku. Gdy jego ukochana wstała, nie mogła pohamować łez.

Mąż zawsze był pod wrażeniem tego, jak jego ukochana ciężko pracuje w zawodzie pielęgniarki. Jej poświęcenie dla zawodu i ratowania ludzkiego życia nigdy nie znalazło docenienia w pracy, gdzie kobieta nie zarabia wielkich pieniędzy. Jej misja i pasja zostały w końcu zauważone. Kiedy kobieta wróciła do domu po 14 godzinach w pracy, jej mąż zdecydował się na niesamowity gest, napisał szokującą wiadomość.

Mąż szczerze o pracy żony. Porywające słowa

Opowieść męża o swojej żonie trzeba zacząć od tego, że para ma także dziecko, a jego ukochana mimo tak wielkich trudów jest wyborną gospodynią domową. Spełnia się też w roki mamy, która mimo zmęczenia, zawsze znajduje czas dla rodziny. Mężczyzna zostawił jej wiadomość, w której w pięknych słowach podkreślił wszystko, co w niej docenia. 

- Od czasu do czasu patrzy na nas tępo; po cichu przygotowuje się do nadchodzącej zmiany. Ona myśli, że nie zauważam... Pocałuje dziecko, pocałuje mnie i odejdzie, aby zaopiekować się ludźmi, którzy mają najgorszy dzień w życiu. Wypadki samochodowe, rany postrzałowe, wybuchy, poparzenia i awarie – profesjonaliści, biedni, rolnicy, narkomani i prostytutki – matki, ojcowie, synowie, córki i rodziny – nie ma znaczenia, kim jesteś, ani co się z tobą stało. Zaopiekuje się tobą [...] Moja żona jest pielęgniarką. Moja żona jest bohaterem - mówi mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta była poruszona gestem

Wyznanie mężczyzny na temat jego żony odbiło się wielkim echem. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkie życie mają pielęgniarki i jak dużo sił muszą zainwestować, aby mieć jeszcze czas na życie rodzinne.

Dzisiaj grzeje: 1. Małżeństwo brało razem prysznic, gdy nagle żona zauważyła pewien szczegół. Od razu zażądała rozwodu

2. Przecież on ma dopiero 5 lat. Powalające doniesienia o synu Małgorzaty Kożuchowskiej

Nie da się ukryć, że te słowa były okazaniem wielkiego wsparcia i miłości dla ukochanej osoby. Tak piękne słowa chciałaby usłyszeć każda pielęgniarka zmagająca się z trudami niełatwego zawodu. Z pewnością zachwycona była nie tylko jednak pod względem doceniania jej za pracę, ale też jej zaangażowania i ogromnej miłości, którą obdarowywała swoich bliskich każdego dnia. Tak niewielki gest wynagrodził jej całe zmęczenie i mało czasu na sen. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Masz auto z instalacją gazową? Czeka cię bardzo niemiła niespodzianka
  2. Jerzy Owsiak nagłaśnia tragedię w jednym z polskich szpitali. Rusza na pomoc
  3. Para prezydencka odwiedziła polskie sześcioraczki. Agata Duda zwróciła na siebie uwagę wszystkich, tym razem nie chodzi o strój
  4. Ukryta kamera uchwyciła moment, w którym kot dobitnie pokazuje co myśli o psie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, niesamowita reakcja
  5. Mąż przedstawił żonie tak niemoralną zachciankę, że włosy stają dęba. Zgodziła się ze strachu

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News