Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw

Jego żona wieczorami była strasznie zmęczona. Dopiero, kiedy mąż zobaczył nagranie, cała prawda wyszła na jaw Źródło: .

Mąż nie miał pojęcia, czemu jest tak zmęczona, gdy wraca do domu. Kobieta zajmowała się domem i opiekowała ich dwuletnim dzieckiem. Gdy dowiedział się, co tak naprawdę się dzieje, był w szoku.

Mąż tej kobiety nie potrafił rozwikłać zagadki. Nie miał pojęcia, jak to się dzieje, że gdy wraca do domu po całym dniu pracy jego żona, która zajmuje się głównie opieką nad dzieckiem oraz zarządza domem, nieraz jest bardziej zmęczona od niego. Firma Kao Corporation umożliwiła mu swoim eksperymentem odkrycie zaskakującej prawdy.

Mąż zastanawiał się, czemu jego żona jest aż tak zmęczona

Japończycy to naród znany z tego, że dużo pracuje. Takashi rzadko spędzał czas z rodziną - żoną i dwuletnim synkiem. Zastanawiał się więc, jak to jest, że chociaż jego żona zajmuje się domem, nieraz wieczorami sprawia wrażenie dużo bardziej zmęczonej od niego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kao Corporation postanowiła mu ułatwić znalezienie odpowiedzi na to pytanie poprzez badanie, które przeprowadziła za pomocą ukrytych kamer. Firmę interesowało, kto w ciągu jednego dnia nosi więcej ciężarów - mężczyźni czy kobiety. Wyniki tych badań zaskoczyły wszystkich zainteresowanych.

Para wzięła udział w badaniu, ale w tajemnicy przed sobą. Kobieta wiedziała o nagraniach, lecz nie została uprzedzona, że mąż je zobaczy. Sam Takashi był w szoku, gdy dowiedział się, że ciężary, które dźwiga jego żona kilkukrotnie przekraczają te, które zdarza się nosić jemu.

Nie chodzi tylko o dziecko - w rachubę wchodzą też zakupy dla całej rodzinny. Sprawunki stanowią ważny element dnia kobiety.

Mężczyzna zareagował na nagranie

Reakcja męża na to, ile wysiłku jego żona wkłada w codzienne funkcjonowanie rodziny jest wzruszająca. Takashi z całego serca podziękował małżonce za niewidzialną pracę, którą wykonuje każdego dnia, żeby ich życie mogło sprawnie toczyć. Nie wiedział, że podczas gdy on siedzi w pracy, ona biega po mieście obciążona nie tylko torebką i wózkiem dziecięcym, ale i garścią siatek.

- Po raz pierwszy zrozumiałem, jak wiele pracy wykonujesz każdego dnia. Sprzątasz dom, robisz zakupy, dźwigasz je, pchasz wózek z naszym synkiem. Dbasz o niego, karmisz i pielęgnujesz. Te czynności nie wydają się takie zwyczajne, ale głęboko mnie to poruszyło - wyznał mężczyzna.

Dzisiaj grzeje: 1. Dramat polskiej piosenkarki. Jej kochanek popełnił samobójstwo, znaleziono go w wannie z workiem foliowym na głowie
2. Ciężarna panna młoda padła na ziemię tuż przed ołtarzem. Kiedy goście zrozumieli co naprawdę się stało, zaczęli płakać z rozpaczy i smutku

- Dziękuję Ci za wszystko, co każdego dnia ogarniasz swoim małym ciałem. Od kiedy bywam rzadko w domu, zostawiłem wszystko na Twoich barkach. Więc kiedy jestem w pobliżu, nie wahaj się prosić mnie o więcej pomocy. Dziękuję ci za wszystko - zakończył we wzruszający sposób Takashi.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyłudzają miliony z 500 plus. Rekordzistka zgarnęła z programu drugą pensję
  2. Ojciec usłyszał dziwny dźwięk z pokoju dziecka. Gdy wszedł do środka, zamurowało go. Wszystko nagrał
  3. Nie żyje legendarna dziennikarka. Przegrała walkę z nowotworem
  4. Halinka z "Kiepskich" musiała stawić czoła poważnej chorobie. Jest nieuleczalna
  5. Dwa wypadki autokarów w Polsce. Oba były pełne małych dzieci

źródło: lolmania

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News