Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude

Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude Źródło: unsplash.com/Hermes Rivera

Mąż był wściekły na żonę i potraktował ją tak, jak nie sądziła, iż kiedykolwiek odważy się zachować. Mama dziecka jest przerażona. Wszystko przez to, że ich wspólne dziecko urodziło się rude - to wystarczyło, by mężczyzna wpadł w furię.

Mąż zrobił żonie karczemną awanturę i wykrzykiwał w jej stronę słowa, które przebiły jej serce na wskroś. Kobiecie nie mieści się w głowie, że z powodu koloru włosów dziecka, jej ukochany pokazał swoje drugie, mniej przyjemne oblicze.

Mąż nie mógł uwierzyć, że dziecko urodziło się rude. Tłumaczenia nie pomagały

Kobieta długo czekała na to, aż przytuli swoje wyczekiwane dziecko. Gdy tylko się urodziło, była bardzo szczęśliwa, czego nie można powiedzieć o jej mężu. Mężczyzna był kompletnie zszokowany: maluch był rudy, a przecież on był brunetem, a jego żona blondynką. Niedługo potem zaczął doszukiwać się różnic w wyglądzie oraz zaczął gdybać, czy to aby na pewno jego dziecko.

Świeżo upieczona mama tłumaczyła mu, że nikt nie ma wpływu na kolor włosów. Podawała jako przykład parę o kruczoczarnych włosach, której urodziła się córka o anielskich blond włosach. On wydawał się udobruchany, ale nie na długo. Skierował się do mamy dziecka słowami, które u wiernej i uczciwej kobiety wywołały płacz, szok i zdenerwowanie.

Potraktował ją okropnie. Nic już nie będzie takie samo jak kiedyś

Pewnego dnia mama musiała zawieźć ważne dokumenty do urzędu. Jej mąż odmówił opieki nad dzieckiem, ponieważ wcale nie jest taki pewien, czy to jest jego dziecko. Matczyne serce rozpadło się na pół: jak on tak mógł? Tego już za wiele, to jakaś obsesja - myśli kołatały jak szalone po jej głowie.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

- W jednej chwili odechciało mi się wszystkiego. Jedyne, czego chciałam, to wyjść z tego cholernego domu i już go nigdy nie zobaczyć. Uspokoiłam się i zrozumiałam, że dla syna się poświęcę. Może mój mąż kiedyś wreszcie zmądrzeje - pisze szczerze mama rudowłosego chłopczyka.

Rozkłada ręce i nie wie co zrobić. Jest jeszcze jedno wyjście.

Dzisiaj grzeje: 1. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia

2. Płaca minimalna nie pasuje związkom. Jest apel do rządu

Kobieta zastanawiała się nad tym, czy nie zaproponować badań DNA. Jest pewna, że to dziecko jej męża, od początku związku jest wierna tylko jemu. Syn jest podobny do niej, lecz do męża niekoniecznie - właśnie przez to znajomi mężczyzny podburzają jego pewność dotyczącą ojcostwa. Mama chłopca boi się, że gdy wyniki pokażą czarno na białym, że to jej partner jest ojcem i cały czas była uczciwa, to jej zaufanie zostanie mocno nadszarpnięte i oddali się od ukochanego przez ogromną ranę w sercu.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Panna młoda weszła do kościoła i nagle zapadła grobowa cisza. Ksiądz prawie zemdlał ze wstydu
  2. Dziewczyna dała mu ultimatum: albo ona, albo kot! W odpowiedzi chłopak wysłał jej to zdjęcie
  3. Mąż wykrzyczał do żony najbardziej przykre słowa. Bo ich dziecko urodziło się rude
  4. Małą dziewczynkę nagle przykrywa morska fala. Jej pies zareagował w niesamowity sposób, wszystko nagrała babcia
  5. Mężczyzna zauważył wystającą z brzegu rzeki "dłoń". Nurkowie nie spodziewali się tego, co wyjmą z wody

Źródło: Papilot

Następny artykuł