Mąż nie spodziewał się, że SMS trafi do jego żony.
Pixabay relexahotels
Jakub Kossakowski - 16 Maja 2020

Mąż przez pomyłkę wysłał SMS-a do żony zamiast do kolegi. Przeczytała wiadomość i zamarła

Mąż wymieniał wiadomości SMS ze swoim kolegą. Nie spodziewał się, że jedna z nich przypadkiem trafi do jego żony. Kobieta nie mogła uwierzyć własnym oczom czytając to co napisał. Prawdopodobnie wolałaby się tego nie dowiedzieć. Co jej mąż napisał w SMS-ie?

Kobieta nie podejrzewała, że mąż pisze ze swoim kolegą SMS-y, w których poruszane są takie tematy. Wystarczyła jedna wiadomość by zrozumiała, czym jest spowodowane zachowanie, z którym spotykała się ze strony ukochanego. SMS wywołał u niej ogromne zaskoczenie i zmienił jej życie.

Tadeusz Rydzyk wyszłą tajemnicaPrzyłapali Tadeusza Rydzyka i zrobili mu zdjęcia. Duchowny nie będzie zadowolony, ujawniono jego tajemnicęCzytaj dalej

Mąż nie spodziewał się, że przypadkiem wyśle SMS-a do swojej żony

Nie raz mogliśmy przekonać się, że niektóre SMS-y mogą przysporzyć nam wielu kłopotów. Ostatnio wspominaliśmy o wiadomościach, przez które zagrożone mogą być nasze pieniądze. Tym razem pewien mąż nie spodziewał się, że SMS trafi do jego żony. Docelowo odbiorcą miał być jego kolega. Kobieta z niedowierzaniem przeczytała treść wiadomości.

29-latka wyszła za mąż 3 lata temu. Niezwykle się kochali i dawali to sobie odczuć. W ich życiu nie brakowało czułości. Niedawno małżonkowie doczekali się nawet potomstwa. Niestety niedługo po narodzinach dziecka w ich związku zapanował chłód. Kobieta zaczęła mieć wątpliwości. Wszystko się wyjaśniło kiedy przeczytała SMS-a.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nowotwór czy zagrażaCzy grozi ci nowotwór skóry? Odpowiedź na kilka pytań może wiele wyjaśnićCzytaj dalej

Jakie obawy miała kobieta?

- Dostrzegam, że mój mąż inaczej traktuje mnie po tym, jak urodziłam synka. Nie ma już miłych niespodzianek, całodziennych wycieczek, pełnych uczuć SMS-ów. Nie chciał już podsycać ognia naszej miłości. Może to moja wina, bo przez ciążę za bardzo przybrałam na wadze? Chciałam wierzyć, że nie. W końcu dalej o siebie dbałam. Przytyłam oczywiście trochę, ale tuż po ciąży starałam się zrzucić dodatkowe kilogramy - powiedziała kobieta podczas rozmowy z portalem PlanetaLife.

Przypuszczenia kobiety okazały się słuszne. Mąż uważał, że ma nadwagę i potwierdzał to SMS, którego treść nie pozostawiała najmniejszych wątpliwości. Trzeba przyznać, że to ostatnia rzecz, której każdy chciałby się dowiedzieć na swój temat. Co mąż napisał do swojego kolegi?

- Chłopie, może i miałbym ochotę na szaleństwo w łóżku, ale moja Aśka jest tak tłusta. Strasznie przytyła po ciąży i już mnie tak nie podnieca. Nie to co te młodsze - napisał mąż w SMS-ie, przytaczanym przez portal PlanetaLife.

Dzisiaj grzeje:

1. Nagły i duży wzrost nowych zakażeń w dwóch województwach. Niepokojące doniesienia
2. Fryzjer mimo zakazu nielegalnie strzygł klientów. Szybko pożałowali

Wiadomość złamała serce kobiecie i postanowiła skonfrontować z nią swojego męża. Podczas rozmowy mężczyzna potwierdził, że uważa, iż przytyła po ciąży. Nadmienił również, że nadal ją kocha, natomiast nie czuje już tego samego co kiedyś. Nie da się ukryć, że takie słowa są przykre. Jednak nie można odmówić im szczerości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. WHO wyznało niepokojącą prawdę. Najnowszy komunikat w sprawie epidemii koronawirusa
  2. Polityk znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Służby wkroczyły do akcji, tajemnicze okoliczności śmierci
  3. Sekielski ujawnił, dlaczego w nowym filmie wykorzystali piosenkę tragicznie zmarłej gwiazdy. Artystka też przeżyła piekło w dzieciństwie
  4. Tuż przed śmiercią Jan Paweł II wyjawił jedną z największych tajemnic Kościoła. Mało kto pamięta, jakie miała znaczenie
  5. Wyrzucanie obierek po ogórkach jest niewybaczalnym błędem. Zachowaj je z ważnego powodu

mamaByła w ciąży 27 razy, urodziła 69 dzieci. Wydarzyło się naprawdę, jak to możliwe?Czytaj dalej

Źródło: PlanetaLife

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News