Po długiej chorobie zmarła 33-letnia Andżelika. Zrozpaczony mąż został sam z siedmiorgiem dzieci

Po długiej chorobie zmarła 33-letnia Andżelika. Zrozpaczony mąż został sam z siedmiorgiem dzieci Źródło: Pixabay.com Parentingupstream

Mąż został sam z siedmiorgiem nieletnich dzieci. 33-latka myślała, że to tylko przeziębienie, diagnoza lekarzy była dla niej szokiem. Zmarła po długiej chorobie.

Mąż kobiety potrzebuje pomocy po tym, jak jego żona zmarła. Kobieta osierociła siódemkę dzieci, mężczyzna został z nimi zupełnie sam. 33-latka myślała, że ma zwykłe przeziębienie, kiedy w końcu poszła do lekarza, diagnoza zwaliła ją z nóg. Długo walczyła o powrót do zdrowia, niestety, rodzina opłakuje jej odejście.

Mąż został wdowcem, kobieta osierociła siódemkę dzieci

Andżelika wspólnie z mężem wychowywała siódemkę dzieci. Rodzina nie należy do zamożnych, cała 9 mieszkała w 36-metrach kwadratowych mieszkania socjalnego we Włocławku. Znajomi małżeństwa twierdzą, że nigdy nie było u nich alkoholu ani przemocy domowej. Wskazują, że oboje byli po prostu niezbyt zaradni życiowo.

- Stoją trzy łóżka, dzieci śpią po kilkoro na jednym. Jest również łóżeczko najmłodszego syna. Nie ma szans, aby w domu biurko się zmieściło - opisuje warunki mieszkalne rodziny jedna ze znajomych.

Andżelika zajmowała się dziećmi w domu, jej mąż dorywczo pracował na budowach. Pewnego dnia zaczęła źle się czuć, ale długo unikała lekarza. Kobieta była przekonana, że dopadło ją zwykłe przeziębienie lub grypa. Kiedy wreszcie odważyła się na wizytę, diagnoza zwaliła ją z nóg. Dowiedziała się, że ma raka, to był wielki cios dla niej i całej rodziny.

Mąż kobiety nie ma żadnej pomocy, musi zadbać o dzieci zupełnie sam

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta długo walczyła z nowotworem, niestety, zmarła. 12 marca 2020 roku odbył się jej pogrzeb. 33-latka zostawiła męża i osierociła dzieci. Mężczyzna nie ma żadnej pomocy w opiece nad potomstwem, rodzina nie utrzymuje z małżeństwem stałego kontaktu. Historia wdowca poruszyła wolontariuszki stowarzyszenia "Mieszkańcy Śródmieścia Włocławek". Kobiety zorganizowały internetową zbiórkę na rzecz rodziny.

- Od znajomej dowiedziałyśmy się o tej rodzinie. Potrzebne jest jej absolutnie wszystko. Ubrania, meble, sprzęty agd. Remont mieszkania też, o ile na razie tata z dziećmi nie dostaną większego - powiedziała pani Marzena ze Stowarzyszenia

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje aktor kultowego serialu z TVP. Miał zaledwie 21 lat

2. Szaleństwo w klinikach weterynaryjnych. Ludzie chcą masowo usypiać swoje zwierzęta

Organizatorki zbiórki zaangażowały do pomocy również władze miasta. Poprosiły o zapewnienie rodzinie lepszych warunków mieszkalnych.

- Prezydent Włocławka zadeklarował pomoc. Miasto postara się znaleźć większe mieszkanie dla tej rodziny - przekazały kobiety.

 1. Najlepsze newsy dnia:

  1. Rasa, która przyciąga swoją brzydotą. Niestety, psy żyją bardzo krótko
  2. Jerzy Zięba twierdzi, że wie jak powstrzymać koronawirusowe szaleństwo. Zwraca się do lekarzy
  3. Minister zdrowia podał druzgocące dane. To wtedy nastąpi szczytowy moment epidemii w Polsce
  4. Jerzy Owsiak dostał SMS-a od ministra zdrowia podczas programu na żywo. Od razu przeczytał, dobitne słowa
  5. Student z Włoch pokazał porażające nagranie. Widać na nim rząd trumien
  6. "Lot do domu" za 4,3 tys. złotych, ogromne zdziwienie. LOT musiał się tłumaczyć

źródło: Gazeta Pomorska

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News