Dowiedziała się o zdradzie męża. Wymyśliła najgorszą zemstę na świecie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach

Dowiedziała się o zdradzie męża. Wymyśliła najgorszą zemstę na świecie, tylko dla ludzi o mocnych nerwach Źródło: shutterstock/ fizkes

Mąż zdradził swoją żonę. Kobieta nie zamierzała pozostać obojętną, a gdy tłumiące się w niej negatywne emocje sięgnęły zenitu, postanowiła się zemścić. Zrobiła to w możliwie najgorszy sposób.

Mąż nie był jej wierny już od długiego czasu. Gdy w końcu odkryła wszystkie tajemnice swojego ukochanego, zdecydowała, że musi go za to surowo ukarać. Trudno jednak było przewidzieć, że dopuści się czegoś takiego, a bezradni będą nawet lekarze. Mężczyzna przeżył istny horror, o którym już nigdy nie będzie w stanie zapomnieć.

Odkryła, że zdradza ją mąż. Postanowiła się zemścić 

Do niecodziennego zdarzenia doszło w Zaporożu na Ukrainie, gdzie okoliczni mieszkańcy nadal nie mogą pojąć, że kobieta dopuściła się tak koszmarnego czynu. Jej absurdalne zachowanie nie było jednak bezpodstawne, a przynajmniej tak sądzi ona sama, bowiem jak się okazuje, niedługo przed incydentem odkryła niewierność męża. Zraniona zachowaniem tak bliskiej osoby postanowiła nie czekać i zemścić się na nim, gdy tylko nadarzyła się do tego okazja. 

Kobieta wykorzystała moment, gdy jej ukochany smacznie spał. Wówczas ostrożnie założyła mu przyrodzenie metalową obręcz, którą ten zauważył dopiero rankiem. Usatysfakcjonowana zemstą na mężu kobieta nawet nie podejrzewała, że jej zachowanie będzie miało taki finał. Gdy jej partner zauważył obręcz, usilnie próbował ją zdjąć, jednak po chwili zdał sobie sprawę, że jego działania nie przyniosą efektów. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Lekarze rozłożyli ręce 

Zdruzgotany Ukrainiec natychmiast udał się do szpitala, gdzie wręcz błagał lekarzy o pomoc. Ci przeżyli prawdziwy szok widząc problem pacjenta, a po kilku próbach i oni pojęli, że niewiele są w stanie zrobić. 

Dzisiaj grzeje: 1. W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Jeśli to możliwe, zostańcie w domach. Co roku zabija 40 tys. ludzi w Polsce, niebezpieczeństwo smogu jest realne

Zadecydowano wówczas o zabiegu chirurgicznym, jednak jeszcze nim do niego doszło, w głowach specjalistów pojawił się nowy pomysł. Postanowili wezwać straż pożarną, która przy pomocy specjalnej piły do cięcia metalu mogła pomóc mężczyźnie. Pacjenta poddano narkozie i przystąpiono do "zabiegu". Wszystko zakończyło się pomyślnie, a niewiernego męża czeka teraz długi powrót do zdrowia zarówno fizycznego, jak i zapewne psychicznego. Nie jest pewne, czy i jakie sprawczyni poniesie konsekwencje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. Poczta Polska pilnie ostrzega swoich klientów. Wielu z nich może paść ofiarą oszustwa
  3. Emerytury mają zostać zwolnione z podatku. "Dużo lepsze niż trzynasta emerytura"
  4. Obgryzasz paznokcie i wyciskasz krostki? Konieczny może być psycholog, fatalny znak
  5. Nastolatka chciała zrobić sobie zdjęcie z psem. Będzie żałować do końca życia, na zawsze zostanie jej szpetna pamiątka

Źródło: fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News