Żona usłyszała podejrzane dźwięki w garażu. Odkryła sekret męża i zalała się łzami

Żona usłyszała podejrzane dźwięki w garażu. Odkryła sekret męża i zalała się łzami Źródło: Facebook/LizSoden/

Mąż skrywał przed nią wielki sekret. Godziny spędzone w garażu i z niego dochodzące dziwne dźwięki martwiły kobietę, a gdy w końcu poznała prawdę, w sekundę zalała się łzami.

Mąż Liz od zawsze był człowiekiem pełnym empatii, który chętnie pomagał innym. Wiedziała, że przy nim może czuć się bezpieczna i choć ufała mu bezgranicznie, poczuła niepokój, gdy pewnego dnia zaczęła słyszeć podejrzany hałas dobiegający z garażu. Zachodziła w głowę, co robi jej ukochany, a gdy poznała prawdę, nie mogła przestać płakać. 

Wielka tragedia zmieniła ich życie 

Brad Soden i jego ukochana Liz zostali rodzicami, zanim jeszcze powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Mimo to wiedzieli, że są sobie przeznaczeni, dlatego nie śpieszyli się ze ślubem. Pewnego dnia wybrali się wraz z dziećmi na przejażdżkę samochodem, który prowadziła kobieta. W pojeździe niespodziewanie pękła opona, przez co Liz straciła panowanie nad kierownicą. 

Ani dzieci, ani Brad nie ucierpieli zbytnio w wypadku. Skończyło się jedynie na siniakach i jak w przypadku mężczyzny, złamanej nodze. Jednak Liz odniosła poważniejszych obrażeń. Po wybudzeniu jej ze śpiączki lekarze musieli przekazać makabryczną prawdę o uszkodzeniu kręgosłupa i paraliżu od pasa w dół. Kobieta załamała się, choć rodzina próbowała wspierać ją w tak trudnych chwilach. Przełomowym momentem był ślub pary.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie spodziewała się, że mąż może ukrywać przed nią coś takiego. Zalała się łzami, gdy poznała prawdę 

Z czasem Liz pogodziła się ze swoim losem, dzięki czemu coraz śmielej poruszała się na wózku. Wciąż jednak pozostawała kwestia, która nie dawała jej spokoju. Kobieta kochała podróże, a najbardziej te w dość niestandardowe miejsca, gdzie musiała przemierzać szlaki pełne wyzwań. ponieważ jednak poruszała się na wózku, mogła jedynie przemieszczać się po równej nawierzchni. W czasie jednej z wycieczek, gdy zdała sobie sprawę, że nie może dalej jechać, ze łzami w oczach poprosiła bliskich, by sami dokończyli podróż. 

Dzisiaj grzeje: 1. Michał Szpak został oskarżony o najgorszą rzecz. Nie ma odwrotu, wyciekło zdjęcie

2. Pilny alarm w całym powiecie, chłopiec nie żyje! Trwają poszukiwania zabójcy

Widok zdruzgotanej żony przybił Brada, który postanowił jakoś temu zaradzić. Szybko opracował genialny plan, który przez wiele dni realizował w zaciszu swojego garażu. Hałas, jaki każdego dnia stamtąd dochodził, bardzo ciekawił Liz, jednak ukochany nie chciał jej nic zdradzać. Po długim czasie w końcu jednak pokazał jej, nad czym pracował ostatnimi tygodniami. Stworzył dla niej specjalny wózek inwalidzki, który zamiast kół miał gąsienice i był przeznaczony do nierównych nawierzchni. Samodzielna budowa nie była dla niego tak problemowa, Brad bowiem miał za sobą służbę w wojsku, gdzie sprawdzał się jako technik. Dzięki niemu Liz znów może cieszyć się z podróży i przemierzania nowych szlaków.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Iberion - grupa mediowa przyszłości
  2. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion
  3. Antyfake - walczymy z fake newsami i dezinformacją
  4. Biznes Info - portal biznesowy grupy mediowej Iberion
  5. Pikio - flagowy portal grupy mediowej Iberion
  6. Biznes Info - portal biznesowo-ekonomiczny grupy mediowej Iberion

Źródło: webniusy 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News