Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy

Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie. Po 68 latach żona dowiedziała się prawdy Źródło: YouTube / CBS News

Mąż wyszedł z domu 6 tygodni po ślubie i zniknął. Młoda żona nie miała pojęcia, co się z nim dzieje, ale nigdy nie przestała go szukać. Całą prawdę poznała dopiero po 68 latach.

Mąż nagle zniknął, zaledwie 6 tygodni po ich ślubie przepadł bez wieści. Kobieta przez wiele lat nie miała pojęcia, co dzieje się z jej ukochanym, jednak z nadzieją oczekiwała na jego powrót i nigdy nie przestała go szukać. Prawda wyszła na jaw prawie 70 lat później, żona mężczyzny była w zupełnym szoku. 

Mąż zniknął 6 tygodni po ślubie

Peggy Vernon miała 18 lat, kiedy zdecydowała się podjąć prace jako elektryk w bazie sił powietrznych Altus Oklahoma. To właśnie tam dziewczyna poznała swojego przyszłego teścia. Mężczyzna przedstawił jej swojego syna, Billly'ego, i wkrótce para stanęła na ślubnym kobiercu. Przysięgli sobie wieczną miłość 22 września 1943 roku w stanie Floryda.

Niestety, już po 6 tygodniach wspólnego życia Billy dostał wezwanie do wojska i musiał opuścić Peggy. Małżonkowie mieli nadzieję, że szybko spotkają się ponownie, jednak los okazał się okrutny. Mężczyzna zaginął, a jego żona nie miała pojęcia, co dzieje się z młodym wojskowym.

Mąż kobiety był wojskowym

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pewnego dnia Peggy odebrała telegram, który zawiadomił ją o śmierci męża. Jednak jakiś czas później zaczęły pojawiać się kolejne wiadomości, sprzeczne z treścią telegramu. Kobieta była informowana o stanie swojego męża, ale nikt tak naprawdę nie wiedział, co stało się z jej ukochanym. Nie mogła uzyskać żadnej jasnej informacji. Zdezorientowana kobieta wciąż próbowała go odnaleźć i nigdy się nie poddała.

Dzisiaj grzeje: 1.W Australii w końcu spadł deszcz. Niestety eksperci przed nim ostrzegają, może być jeszcze gorzej
2. Udało się! 20-latek, który katował kota metalową pałką, w rękach policji

W poszukiwaniach pomógł jej kuzyn męża, Alton Harvey. To on wyciągnął od wojska całą dokumentację i sprawił, że prawda o losach Billy'ego ujrzała światło dzienne. Okazało się, że mężczyzna zginął tuż po opuszczeniu domu. Poniósł śmierć podczas katastrofy lotniczej. By uratować mieszkańców miasteczka postanowił rozbić samolot w lesie poza miastem. Został lokalnym bohaterem i właśnie w tym mieście pochowano go, a pamięć o nim jest wciąż tam pielęgnowana.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Danuta Holecka wolałaby zapomnieć o nagraniu sprzed lat. Jej dziecko potrzebowało pomocy
  2. 35 dni płatnego urlopu i ekstra przerwa w pracy. Świetne wiadomości dla każdego pracownika
  3. Smutne informacje. Katarzyna Dowbor nieuleczalnie chora
  4. ZUS na potęgę rozsyła listy. Jeśli go nie odbierzesz, możesz mieć problemy
  5. Ewa Szykulska jest nieuleczalnie chora. Mimo to nie zamierza się nad sobą użalać

źródło: Lelum

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News