Żona obserwowała jak mąż śpi. Znalazła w łóżku rzecz, która nigdy nie powinna się tam znaleźć i wszystko nagrała

Żona obserwowała jak mąż śpi. Znalazła w łóżku rzecz, która nigdy nie powinna się tam znaleźć i wszystko nagrała Źródło: .

Mąż wrócił do domu i z marszu położył się na łóżku. Miał naprawdę ciężki dzień. Żona zaobserwowała go, gdy spał i nie mogła powstrzymać się przed uwiecznieniem tej chwili. Mężczyzna trzymał w ręku niecodzienny przedmiot.

Mąż po tym, jak zapadł w niespokojny sen, nie miał zamiaru wypuścić tego, co trzymał w dłoni. Żona najpierw się zaniepokoiła, a potem nie mogła przestać się śmiać. Wideo trafiło do internetu.

Mąż po wizycie u dentysty nie czuł się najlepiej. Żona próbowała zachować powagę

Żona była szczerze zaskoczona, kiedy zobaczyła swojego męża leżącego na kanapie. Wiedziała, że miał ciężki dzień - najpierw obowiązki, a potem pilna wizyta u dentysty. Po wszystkim mężczyzna miał ochotę schować się w przytulnym kącie i odespać całodzienne stresy. Padło na łóżko, lecz to nie był sen taki jak zwykle. Kiedy kobieta bliżej przyjrzała się mężowi, musiała chwycić za telefon.

Mąż miał mieć wykonywany poważny zabieg - nienawidził dentystów i najchętniej omijałby ich szerokim łukiem. Tym razem lekarz musiał zastosować bardzo silne znieczulenie, które po pewnym czasie dało się we znaki postawnemu mężczyźnie. Kiedy Bart wrócił do domu zaczął źle się czuć. Chociaż nie był świadomy, to miał omamy, przez które żona nie mogła wytrzymać ze śmiechu. Bart miał wrażenie, że jego głowa zaczyna odpadać. Na wszelki wypadek, idąc spać, odpowiednio się zabezpieczył.

Trzymał w dłoni coś, co rozśmieszyło wielu internautów

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Bart trzymał w dłoni rolkę z taśmą klejącą. Zasnął z nią, ponieważ bał się, że głowa mu odpadnie i w takim przypadku będzie mógł ją szybko przykleić do ciała. Internautów niesamowicie rozśmieszyło zachowanie męża, który będąc po mocnym znieczuleniu ubzdurał sobie tak irracjonalną rzecz. Widzowie docenili również zachowanie żony, która uspokajała Barta aksamitnym głosem i ciągle była przy nim.

Dzisiaj grzeje: 1. Pamiętacie Marynę z Janosika? Tak dziś wygląda aktorka, za którą szalały miliony Polaków
2. Tragiczne wiadomości z samego rana, nie żyje 18 osób. Do sieci trafiło piorunujące nagranie z wybuchem wulkanu w Nowej Zelandii

- Jaka słodka, kochająca żona, jej głos jest niesamowicie przyjemny i uspokajający - przyznał jeden z internautów.

- Tutaj doktor - taśma nie wystarczy, aby powstrzymać upadek głowy - napisał pewien mężczyzna.

- Lek nazywa się midazolam, jestem dentystą w Wielkiej Brytanii i używam go do leczenia w przypadku naprawdę niespokojnych pacjentów. Ludzie potem mogą mówić lub robić naprawdę śmieszne rzeczy, lecz jeśli pomaga to w leczeniu, to jest to dobry pomysł! - skomentował zawodowy dentysta.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Gwiazda kultowych Alibabek potrzebuje pieniędzy i pomocy. Przykry zbieg okoliczności
  2. Urzędnicy obejrzą twoje drzwi, ściany i okna. Szykuje się zmiana przepisów, po której grożą spore wydatki
  3. Godlewska nie ma litości, nagrała kolejną kolędę. Tym razem jej strój przyćmił nawet umiejętności wokalne
  4. Przez 20 lat zbierał drobniaki, uzbierał ogromną sumę. Wiadomo, co za nie kupił, szczęka opada
  5. Kuba Wojewódzki ujawnił nieznany fakt z życia Anny Przybylskiej. Pokazał, jaka była naprawdę
  6. Antyfake - nowy portal fact-checkingowy grupy mediowej Iberion

Źródło: Jest pozytywnie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News