Mąż miał jechać na ryby, ale zobaczył, co leży w jego aucie i go zatkało. Natychmiast złapał za telefon i napisał do żony

Mąż miał jechać na ryby, ale zobaczył, co leży w jego aucie i go zatkało. Natychmiast złapał za telefon i napisał do żony Źródło: .

Mąż pewnej kobiety wybrał się na ryby. W trakcie podróży na miejsce zdecydował się na postój, żeby skorzystać z toalety. Gdy wrócił i zobaczył, co znalazło się na jego fotelu kierowcy, zaniemówił. Chwycił telefon i napisał wiadomość do żony.

Gdy zobaczyła, co napisał jej mąż, była zaskoczona. Kompletnie nie spodziewała się, że jej partner wróci z wyprawy na ryby z dodatkowym, nieplanowanym bagażem. Szczególnie że w jej domu wydawało się brakować trochę miejsca.

Mężczyzna tylko na chwilę wyszedł z auta. Gdy wrócił, zastał niemałą niespodziankę w środku

Bill z Missouri, kiedy szedł w trakcie przerwy w trasie do toalety, zostawił otwarte auto. Wiedział, że za chwilę wróci i nie obawiał się, że coś mu zginie. Gdy podszedł do auta, spostrzegł, że na fotelu kierowcy leży nieznany mu pies. Zbliżył się do niego i przekonał się o tym, że zwierzę nie jest agresywne.

Wtedy też Bill zauważył, że zwierzę weszło do auta, bo zwyczajnie szukało pomocy. Pies był wychudzony i wymęczony, wyglądał na bezdomnego. Mężczyzna sprawdził, czy nie zostało mu coś do jedzenia, bo zwierzak wyglądał na głodnego. Znalazł ryżowy batonik, który zwierzak błyskawicznie pochłonął, co tylko świadczyło o tym, jak bardzo był głodny.

Kobieta zmartwiła się, gdy zobaczyła co napisał jej mąż

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna zdecydował się pomóc odnalezionemu zwierzakowi. Chwycił za telefon i sprawdził w internecie, czy pies nie zaginął i czy nie jest poszukiwany przez właściciela. Gdy nie znalazł żadnego ogłoszenia, zrobił zwierzakowi zdjęcie i wysłał je swojej żonie. Kobieta po zobaczeniu fotografii wyraźnie się zmartwiła, bo razem z partnerem niejednokrotnie pomagała bezdomnym czworonogom. Postanowiła więc zgodzić się na przyjęcie również i tego zwierzaka.

- Zapytałam go, jak nazywa się nasz nowy pies. Zdecydowaliśmy się nazwać ją River [ang. rzeka], ponieważ tam ją znaleźliśmy - mówiła żona Billa.

Dzisiaj grzeje: 1. Krystyna Loska dziś. Nie uwierzycie jak wygląda legendarna spikerka. Ma 82 lata
2. Roksana Węgiel pokazała się na scenie w kombinezonie tak obcisłym, że wszyscy mogli dokładnie obejrzeć jej pupę. Przesadziła?

Kiedy Bill przyjechał na miejsce, pies nie chciał wyjść z auta, bo to miejsce kojarzyło mu się z spokojem, jakiego zaznał. W końcu przekonali go do opuszczenia pojazdu, choć to nie było łatwe. Były również pewne obawy przed wprowadzeniem zwierzaka do domu, zwłaszcza że mieli w domu już inne psy oraz kota. Na szczęście River szybko się zaadaptowała w nowym otoczeniu i po jakimś czasie zaczęła bawić się z innymi lokatorami swojego nowego domu.

fot. Facebook/Angela Shaver

Najlepsze newsy dnia:

  1. REWOLUCJA w kodeksie pracy 2020. Te zawody dostaną podwyżki po kilkaset złotych
  2. Gwiazda TVN przeżyła horror. To, co robił jej ojciec jest straszne
  3. Samotny tata nie radził sobie z włosami małej córki. Wtedy podjął krok, o którym w życiu nikt by nie pomyślał
  4. Poszła z kotem do weterynarza, bo co miesiąc rodził młode. Jego diagnoza zwaliła ją z nóg
  5. Oświadczał się swojej dziewczynie. Wtedy wyznała mu tajemnicę, którą ukrywała przed nim od 15 lat, a jego aż zatkało

Źródło: Webniusy

Następny artykuł