Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte

Niewierny mąż "zakleszczył się" w kochance. Nagranie trafiło do internetu, ale szybko zostało usunięte Źródło: YouTube

Mąż, zdradzając swoją żonę, "zakleszczył się" w kochance. Wszystko zostało nagrane i trafiło do internetu. Filmik został bardzo szybko usunięty.

Mąż zdradzający żonę - mogło by się wydawać, że w tym temacie słyszeliśmy już niemalże wszystko. Codziennie głośno o kolejnych zdradach i niewiernych partnerach. Nie każda historia jest tak wyjątkowa, jak ta. Do zdrady doszło, a żona się o wszystkim dowiedziała z szokującego nagrania. Mężczyzna z nagraniem dyskutować nie może, jednak mimo zdrady największym zdziwieniem jest to, co zostało nagrane.

Na filmiku, który pojawił się w internecie widać jak niewierny mąż "zakleszczył się" w swojej kochance. Nagranie jednak zniknęło z sieci tak szybko, jak się pojawiło.

Niewierny mąż 

Do zdrady doszło w Kenii, w pokoju hotelowym, gdzie mężczyzna umówił się na potajemną schadzkę ze swoją kochanką. Warto dodać, że była ona gosposią jego i jego żony. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Podczas odbywania stosunku ze swoją gosposią mężczyzna zorientował się, że coś jest nie tak. Po chwili zorientował się, że "zakleszczył się" w kobiecie. Jak prawda wyszła na jaw? Hotelowi goście z sąsiednich pokoi zadzwonili na policję. Byli zaniepokojeni głośnymi krzykami zza ściany. Na miejscu pojawili się funkcjonariusze, zobaczyli co się dzieje i szybko zadzwonili po pomoc medyczną, ale nie tylko. Zadzwonili również do żony mężczyzny, żeby potwierdziła, że to jej mąż.

Wiadomość o "zakleszczeniu się" rozeszła się bardzo szybko. Hotelowi goście, jak i przechodnie, byli świadkami akcji ratunkowej i wszystko nagrali. Para musiała się porządnie najeść wstydu. Nagranie bardzo szybko pojawiło się w internecie, ale już po chwili zostało usunięte. 

Dzisiaj grzeje: 1. Agnieszka Woźniak-Starak chciała zajść w ciąże z Piotrem?! Jej słowa łamią serce
2. Druzgocące doniesienia o Agnieszce Woźniak-Starak. Wiadomo co się z nią teraz dzieje, nie jest dobrze

Dla niewtajemniczonych: proces "zakleszczenia" zachodzi wtedy, gdy podczas stosunku dochodzi do uwięzienia prącia w pochwie i nie da się go wyjąć bez interwencji medycznej. 

- W trakcie orgazmu mięśnie dna miednicy u kobiety mogą skurczyć się na tyle, że są w stanie uwięzić członka kochanka” – wyjaśnia sytuację seksuolog dr John Dean.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Za przeprowadzkę do Włoch dają nawet 110 tys. złotych. Jest jeden haczyk
  2. Kochanka męża zmarła i zostawiła mu maleńkie dziecko. Mężczyzna chce je wychować razem z bezpłodną żoną
  3. Sąsiedzi myśleli, że jest idealnym mężem i tatą. Teraz cała Polska dowiedziała się, jaki z niego chory bydlak
  4. Emilia dzień przed swoim ślubem dostała okresu. Następnego dnia wszystkich gości weselnych zamurowało na jej widok
  5. Jego zwłoki znaleziono w lesie. Uwielbiany bohater "M jak Miłość" nie żyje
  6. Tylko teraz! Kapitalna oferta Peugeota. Bajeczny, rodzinny SUV już za 707 zł netto Advertisement

źródło: lolmania

Następny artykuł