Prywatne życie Ewy Demarczyk było wielką tajemnicą. Prawda o jej małżeństwach zwala z nóg

Prywatne życie Ewy Demarczyk było wielką tajemnicą. Prawda o jej małżeństwach zwala z nóg Źródło: Facebook.com Klub.Piwnica.Pod.Baranami

Mąż Ewy Demarczyk - co wiadomo o życiu prywatnym legendarnej polskiej wokalistki? 15 sierpnia 220 roku media obiegły smutne informacje o śmierci "Czarnej Madonny", wielbiciele artystki pogrążyli się w głębokiej żałobie. Choć prywatne życie Ewy Demarczyk jest owiane tajemnicą, na jaw wyszła prawda o jej małżeństwach.

Pierwszy mąż Ewy Demarczyk nie był jej jedyną miłością. 15 sierpnia 2020 roku smutne informacje obiegły kraj, legendarna wokalistka zmarła w wieku 79 lat. Choć prywatne życie gwiazdy owiane było tajemnicą, na jaw wyszła prawda o jej małżeństwach. 

Mąż Ewy Demarczyk - wokalistka dwa razy stawała na ślubnym kobiercu

15 sierpnia 2020 roku Piwnica Pod Baranami przekazała wyjątkowo smutne wiadomości. Ewa Demarczyk odeszła w wieku 79 lat. Legendarna wokalistka już od lat nie występowała na scenach, po raz ostatni na żywo zaśpiewała w Teatrze Wielkim w Poznaniu w 1999 roku, później usunęła się w cień. Niewiele wiadomo było o jej życiu prywatnym, dlatego tragiczne informacje o śmierci artystki wstrząsnęły fanami, którzy mieli nadzieję, że jeszcze kiedyś usłyszą swoją ulubienicę.

Artystka była jedną z największych gwiazd sceny muzycznej w latach 60. i 70. W czerwcu 1962 roku pierwszy raz wystąpiła w Piwnicy Pod Baranami, a publiczność od razu ją pokochała. Kilka miesięcy później wystąpiła w Opolu z utworem "Karuzela z Madonnami", a jej fenomenalne wykonanie tej piosenki na zawsze zapisało się w historii polskiej muzyki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jeden z mężów Ewy Demarczyk trafił do więzienia

Wokalistka odniosła ogromny sukces, jednak jej życie prywatne nie układało się tak wspaniale, jak kariera sceniczna. Jej pierwsze małżeństwo ze skrzypkiem z zespołu Mazowsze przetrwało zaledwie kilka miesięcy, a para rozstała się w atmosferze ogromnego skandalu. Drugi mąż artystki trafił do więzienia za kradzieże. Ofiarą mężczyzny padła również jego sławna żona.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat do Polaków za granicą. Właśnie wprowadzono obostrzenia, trzeba wiedzieć

2. Mąż Marii Czubaszek przerwał milczenie. Wyjawił sekret dotyczący śmierci gwiazdy

3. Media przekazały tragiczną wiadomość. Nie żyje Julian, fani pogrążeni w żałobie

Ewa Demarczyk próbowała prowadzić swój własny teatr, który założyła w Krakowie w 1986 roku. Niestety, po 6 latach został on zamknięty. W 1999 roku wokalistka definitywnie wycofała się z życia publicznego i zniknęła. Przez wiele lat niemal nikt nie wiedział, co się z nią dzieje, gdzie mieszka i czym się zajmuje. Artystka odmawiała wywiadów i spotkań, jednak pamieć o niej nie zniknęła, dlatego informacje o śmierci wokalistki wstrząsnęły fanami.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Już się zbliża do Polski. Wydano pilne ostrzeżenie
  2. "Wór mi na głowę założyli, bito mnie, na końcu mnie zakopano". Dagmara Kaźmierska nie mogła dłużej milczeć
  3. Afera wokół "Pytania na śniadanie". Widzowie TVP nie wytrzymali, pokazane sceny poruszyły ich do łez
  4. Prywatne życie Ewy Demarczyk było wielką tajemnicą. Prawda o jej małżeństwach zwala z nóg
  5. W najbliższym czasie będzie niebezpiecznie. Wydano pilny komunikat, należy zachować ostrożność

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News