Zmieniła dla męża całe życie. Przetrwała kilka strasznych miesięcy, niezwykłe jak żonie się to opłaciło

Zmieniła dla męża całe życie. Przetrwała kilka strasznych miesięcy, niezwykłe jak żonie się to opłaciło Źródło: facebook.com/ktla5/

Mąż potrzebował wsparcia swojej żony, więc ona zmieniła dla niego całe swoje życie. Nic nie było już takie jak wcześniej. Wiele osób nie wyobrażało sobie, że można aż tak się poświęcić. Kilka miesięcy później okazało się, że żonie jednak się to opłaciło.

Mąż w krytycznym momencie potrzebował pomocy swojej żony. Byli małżeństwem niecały rok, a ona przewróciła dla niego do góry nogami całe dotychczasowe życie. Niektórzy łapali się za głowę patrząc na jej zachowanie, lecz się opłaciło.

Mąż nagle zapadł w śpiączkę. Nie było wyjścia z tej sytuacji

22-letni Matt Davis i jego żona Danielle zanim wzięli ślub znali się zaledwie 2 miesiące. Nie przeszkodziło im to we wspólnym życiu i znakomicie się rozumieli. Rodzina i znajomi mocno im kibicowali, aż do momentu, gdy 7 miesięcy po ślubie z Mattem stało się coś złego. Podczas jazdy na motorze miał miejsce wypadek, w skutek którego miał złamania kilku kości, uszkodzenia organów wewnętrznych i rozległe uszkodzenie mózgu.

Pewnego upalnego dnia 22-latek po prostu przestał oddychać i zapadł w śpiączkę. Od tamtej pory w podtrzymywaniu go przy życiu pomagał mu respirator. Lekarze nie mieli już dla niego nadziei i zaczęli rozważać odłączenie go od respiratora, co miało nastąpić już niedługo. Mówili żonie, że on już nigdy się nie obudzi.

- Tak naprawdę nie mieliśmy nawet szansy, aby zacząć wspólne życie, nie chciałam się więc poddawać - uparła się kobieta i postanowiła coś niesamowitego.

Trud Danielle w końcu się opłacił. Usłyszała wzruszające słowa

Kobieta nie miała zamiaru odłączać ukochanego od respiratora, co więcej - zabrała go do domu, by się nim opiekować. Ojciec Matta zmarł 2 lata wcześniej, a mama była zbyt schorowana, by całkowicie poświęcić uwagę synowi. Danielle zrezygnowała ze wszystkiego - znajomych, życia osobistego, pracy, byle tylko opiekować się swoim ukochanym. Nie odstępowała go o krok.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jej znajomi łapali się za głowę - nawet lekarze nie dawali żadnej nadziei i nie rozumieli aż takiego uparcia Danielle. Po trzech miesiącach bycia w śpiączce nastąpił jednak przełom, a starania kobiety się opłaciły - Matt otworzył oczy i z wielkim trudem chciał coś powiedzieć. Po dłuższej chwili wydusił: "Staram się". To był milowy krok w jego powrocie do zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Nagła śmierć 12-latki zdruzgotała rodziców. Gdy znaleźli list od zmarłej córki nie mogli przestać płakać

2. Nawet 12 mln Polaków może wkrótce dostać niższe pensje, wszystko przez reformę rządu

Matt z racji tego, że tyle czasu leżał w śpiączce, musiał na nowo nauczyć się mówić, ruszać, jeść i chodzić. Z dnia na dzień robił coraz większe postępy. Jedyne, co zmartwiło Danielle było to, że Matt nie pamiętał całkowicie tego, co było przed wypadkiem. Nie pamiętał ślubu, szczegółów ich związku, lecz 22-latek przyznał, że gdyby mógł, poślubiłby swoją żonę jeszcze raz. Dziś Matt swobodnie biega, mówi, jeździ na rowerze i po urazie nie ma żadnego śladu.

Fot. facebook.com/MattDavisRecovery/

Najlepsze newsy dnia:

  1. Rodzinny dramat w domu Beaty Kozidrak. Artystka przeżywa trudne chwile, może zapomnieć o weselu
  2. Kompromitująca wpadka znienawidzonej gwiazdy TVN. Znów popisała się brakiem elementarnej wiedzy
  3. Wdarł się do jej sypialni, związał i podpalił. Straszna zbrodnia na matce trojga dzieci
  4. Były mąż Kaczyńskiej zdradził co prezes PiS naprawdę sądzi o opozycji. Nienajlepsze informacje
  5. Rodzice błagali w telewizji o pomoc w odnalezieniu córki. Po 6 latach na jaw wychodzi ich mroczny sekret

Źródło: Newsner

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News