Rzeczy, które mąż robił umierającej żonie rozdzierają serce. Trudno się nie popłakać

Rzeczy, które mąż robił umierającej żonie rozdzierają serce. Trudno się nie popłakać Źródło: youtube.com/ Erin Solari

Mąż na pożegnaniu swojej żony tuż przed jej śmiercią zrobił coś, co dogłębnie poruszyło obserwującą całe zdarzenie wnuczkę. Kobieta wyciągnęła telefon, a ostatnie wspólne chwile ich bliskich zostały nagrane i wrzucone do sieci. Te sceny rozrywają serce.

Mąż i żona tworzyli razem piękny i zgodny związek od 73 lat. Tak długi czas sprawił, że doczekali się dzieci, wnuków i wielu innych, wspólnych chwil. Niestety ich droga rozdzieliła się kilka miesięcy domu, kiedy to seniorka rodu zaczęła uskarżać się na zły stan zdrowia. Kobieta została umieszczona w hospicjum, gdzie spędzała ostatnie chwile swojego życia. Tuż przed śmiercią odwiedził ją mąż, który chciał pożegnać ukochaną. Aby to zrobić, zdecydował się na wyjątkowo poruszający gest.

Mąż odwiedził żonę w dniu jej śmierci. To, co zrobił, odbiera mowę

Śmierć ukochanej osoby może być wielkim bólem dla każdego, kto ogląda moment ulatywania życia z ukochanej osoby. Starszy Pan, który spędził z żoną 73 lata, zdecydował się na niezwykły gest w trakcie ich ostatniego spotkania.

Staruszek gładził twarz swojej ukochanej żony i żegnał się z nią, mówiąc, jak bardzo ją kocha i jak bardzo jej dziękuje za wspólne życie. Wtem zdecydował się zaśpiewać coś, co jego ukochana bardzo dobrze znała - piosenkę, która była "ich piosenką".

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Wnuczka staruszka nagrała całe zdarzenie

Kiedy mężczyzna zaczął śpiewać „You’ll Never Know” Rosemary Clooney, wszyscy zamarli. Jego ukochana poznała utwór, który był piosenką jej młodości i przy którym tańczyła wielokrotnie u boku mężczyzny swojego życia. Ta chwila była magiczna zarówno dla niej, jak i dla niego. 

Dzisiaj grzeje: 1. Kobieta robiła swoją suknię ślubną 1000 godzin. Pan młody prawie zemdlał, gdy ją zobaczył
2. Przerażający widok. Ludzie aż przystawali, widząc, jak teraz wygląda "Walduś z Kiepskich"

Poruszona zdarzeniem wnuczka nagrała wszystko na komórkę i zdecydowała się na umieszczenie wideo na platformie YouTube, gdzie dogłębnie wstrząsnął on milionami internautów. Tak piękne zwieńczenie ich wspólnej, trwającej siedem dekad historii miłosnej, może wycisnąć łzę nawet z najbardziej nieczułego serca.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Popularna odzieżówka do zamknięcia za 2 dni. Wielka PROMOCJA: 5 rzeczy zgarniesz za 25 złotych
  2. 13. emerytury nie zostaną wypłacone? Przykre doniesienia
  3. Najbardziej soczyste i najzdrowsze kotlety mielone na świecie. Z piekarnika, rewolucyjny przepis
  4. Odkrył tajemne drzwi w piwnicy. Jego ciało zaczęło drżeć na widok sceny jak z horroru, od razu złapał za kamerę
  5. Chińskie znaki zodiaku deklasują tradycyjne. Ujawniają całą prawdę o przyszłości każdego

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News