Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady

Latami ukrywała to przed mediami. Tuż przed ślubem mąż Edyty Górniak zrobił jej świństwo dużo gorsze od zdrady Źródło: instagram/edytagorniak/

Mąż Edyty Górniak zrobił coś, czego ona nigdy nie zapomni. Celebrytka latami ukrywała prawdę, a gdy wszystko wyszło na jaw, jej fani byli w ogromnym szoku. To rzecz grosza od zdrady.

Mąż jednej z popularniejszych wokalistek w Polsce przebywa aktualnie w więzieniu, gdzie odbywa wyrok za śmiertelnie potrącenie pieszej na czerwonym świetle. Artystka niechętnie wraca pamięcią do czasów, gdy byli w związku, i to nie tylko za sprawą przestępstwa byłego ukochanego. Okazuje się, że Górniak latami skrywała, jak potworną rzecz zrobił jej mąż. Choć czas mija nieubłaganie, ona wciąż o tym nie zapomniała, a w najnowszym show wyznała całą prawdę. 

Edyta Górniak zdradza, jakie świństwo zrobił jej mąż. To gorsze niż zdrada 

Na antenie nowego programu "Ma Way", gdzie Edyta Górniak odbywa kurs na prawo jazdy, dzieje się naprawdę wiele. Choćby w ostatnim odcinku celebrytka rozpłakała się po tym, jak wpadła w poślizg i straciła panowanie nad pojazdem, prowadząc po mokrej nawierzchni. Nie tylko sama zainteresowana, ale i jej fani przeżyli chwile grozy, a to jeszcze nie koniec emocji. 

Dla wielu sporym zaskoczeniem było, że jurorka "The Voice Kids", choć dotychczas o tym nie mówiła, powróciła myślami do przeszłości i wyjawiła, jak potwornej rzeczy dopuścił się wobec niej były mąż Dariusz K. Wyznała, że zaledwie tydzień przed ślubem dowiedziała się, że mężczyzna ją okradł. 

- Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zebrałam wszystkie dokumenty (...) zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. Że zostałam wykorzystana finansowo. Straciłam prawa do swojej firmy, zostałam odcięta od swojego konta - zdradza. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Edyta wiedziała, że nie powinna tego robić? 

Okazało się, że dzień przed ceremonią Edyta czuła, że nie powinna wychodzić za Dariusza K. Co więcej, aby upewnić się w swoich przekonaniach, wybrała się do wróżki i choć ta potwierdziła jej obawy, celebrytka ostatecznie stanęła na ślubnym kobiercu. 

Dzisiaj grzeje: 1. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł na raka trzustki. Wiadomość o jego śmierci zszokowała fanów

2. Grupa nastolatków wracała ze szkoły. Nie mieli żadnych szans, 13 z nich nie żyje, liczba ofiar rośnie

- Poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci (...) A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy (...) Miałam tak naprawdę jedną noc na podjęcie decyzji. I chyba się ugięłam pod presją. Chciałam wszystkich przekonać, że to jest dobry człowiek. Samą siebie też chciałam przekonać. Rozsądek i intuicja mówiły mi „nie”. Karty mówiły „nie”. Ale ja chyba zrobiłam to ze strachu - przyznaje. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. PODWYŻKA EMERYTURY i wyrównanie za minione lata dla tysięcy Polaków. Jest projekt ustawy
  2. Jak zaspokajają się księża? Seksualność duchownych nie jest prosta
  3. Zapytał narzeczoną o gotowanie rosołu po ślubie. Zagięła go, odpowiedź zwaliła mężczyznę z nóg
  4. Takiej zimy nie widzieliśmy od PRL-u. Wszystko za sprawą wiru polarnego, wiemy, kiedy uderzy w Polskę
  5. Zobaczyła psa siostry i zamarła. Drży o życie 1,5 rocznego siostrzeńca

Źródło: fakt 

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News