Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy

Mąż przez 21 lat ukrywał przed nią tajemnicę. Gdy poznała okrutną prawdę, chciała spalić wszystkie jego rzeczy Źródło: Unsplash/Kat J

Mąż przez 21 lat skrywał tajemnicę, jednak prawdę o tym, co robił przez ten czas, żona poznała dopiero teraz. To zupełnie nią wstrząsnęło. Jedyne, co chciała zrobić, gdy poznała bolesną prawdę, to spalić rzeczy mężczyzny.

Mąż przez 21 lat skrzętnie ukrywał niewierność przed żoną. Podwójne życie, które prowadził, jest wprost oburzające. Internauci, do których napisała poszkodowana kobieta z prośbą o pomoc, współczuli jej najbardziej tego, że mąż zdradzał ją z innymi facetami. Kiedy 44-latka dowiedziała się o zdradzie, postanowiła, że spali wszystkie rzeczy męża.

Mąż przez 21 lat prowadził podwójne życie. Żona nie miała o tym pojęcia

Kobieta z Wielkiej Brytanii wyznała na otwartym forum internetowym, że jej mąż od 21 lat ją zdradzał. O wszystkim dowiedziała się przez przypadek, ale teraz jest pewna, że to prawda. Przez te wszystkie lata zdradzał ją z licznymi mężczyznami, z którymi miewał romanse. Z jednym z kochanków flirtował nawet kilkanaście upojnych miesięcy.

Jak poinformował Daily Mail, kobieta była wprost zdruzgotana całą sytuacją. Nie potrafiła sobie z nią poradzić. Kiedy się o tym dowiedziała, jej własny mąż jakby w jednej chwili stał się dla niej martwy. Nic dziwnego, że przeszła później wszystkie fazy żałoby. Najpierw poczuła wielką, wszechogarniającą rozpacz, następnie wpadła we wściekłość i zaprzeczenie, a później zaakceptowała rzeczywistość taką, jaką faktycznie jest.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzisiaj grzeje: 1. Czy to najbardziej obrzydliwy występ w polskim "Mam talent"? Jurorzy odwracali wzrok od prezentacji "talentu" tego uczestnika

2. Ksiądz nie wiedział, co ma zrobić. Panna młoda przez niego odwołała ślub w ostatnim momencie

Powiedziała internautom z forum, że musi spalić rzeczy swojego męża, aby zupełnie uwolnić się od przerażających emocji, które przez pewien czas wprost obezwładniły ją. Choć pomysł ten dla niektórych użytkowników sieci zdawał się być sensowny, a nawet "terapeutyczny", to jednak inni odradzali to kobiecie. Namawiali ją, aby skupiła się raczej na tym, by jak najszybciej spotkać się z dobrym prawnikiem, a następnie ustalić z nim dalsze kroki postępowania sądowego. Kobieta zadeklarowała, że w tej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest rozwód. Jak wyznała - we wszystkim istnieje pocieszenie związane z jej czworgiem dzieci. Te aż tak bardzo nie odczują rozstania swoich rodziców. Są już prawie dorosłe.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wszyscy z prawem jazdy zapłacą. Szykujcie się na wydatek 
  2. Najgorsze znaki zodiaku u kobiet. One potrafią zamienić życie w PIEKŁO
  3. Rodzina dokonała zatrważającego odkrycia w domu zmarłego lekarza. Znaleźli ponad 2 tysiące martwych płodów
  4. Domowy chleb smakuje zupełnie inaczej niż ten ze sklepu. Rewelacyjny i prosty przepis, już zawsze będziesz z niego korzystać
  5. Kasia Cichopek podjęła kluczową decyzję. Chodzi o jej dzieci

Źródło: Daily Mail

Następny artykuł