mąż na pogrzebie żony
Newsner
Mateusz Sidorek - 12 Maja 2020

Mąż rozpaczał na pogrzebie żony. Kiedy się odwrócił, pobladł i zamarł jednocześnie, niewiarygodne zdarzenie

Mąż chciał pożegnać swoją zmarłą żonę na pogrzebie. Nie spodziewał się jednak tego, jak zakończy się ceremonia. Gdy zobaczył, kto pojawił się na uroczystości, zrobiło mu się słabo. Wtedy na jaw wyszła tragiczna historia małżeństwa. Nikt nie wiedział, do czego tak naprawdę zdolny jest mężczyzna. Niespodziewany gość wyjawił jego mroczne sekrety.

Wszyscy ze wzruszeniem obserwowali, jak mąż po raz ostatni dotyka trumny, w której miała leżeć wybranka jego serca. Nagle podczas ceremonii zjawiła się najmniej oczekiwana osoba. Wtedy mężczyzna zrozumiał, co się stało. Historię małżeństwa rodem z thrillerów opublikował portal Newsner. Skruszonemu mężczyźnie grunt zwalił się pod nogami.

imgwIMGW wydaje kolejne ostrzeżenia, chodzi o konkretne województwa. Lepiej uważaćCzytaj dalej

Noeli przez długi czas wiodła szczęśliwe życie z ukochanym, jednak wreszcie kobieta zorientowała się, że jej mąż jest zdolny do przemocy. Oboje wychowywali dzieci z poprzednich małżeństw, ale szybko udało im się stworzyć jedną wielką rodzinę. Po pewnym czasie Noeli musiała wrócić do Afryki, aby pochować swoją macochę. Wtedy nastąpił początek przerażającej historii.

Mąż zlecił zabójstwo własnej żony

Gdy Noeli odpoczywała w hotelu, zadzwonił do niej mąż, aby sprawdzić, jak się czuje jego partnerka. Niedługo później kobieta wyszła na zewnątrz, żeby pooddychać świeżym powietrzem. Wtedy pojawił się nieznajomy mężczyzna, który nagle wycelował w nią broń. Noeli została porwana przez gang. Jak się okazało niedługo później, przestępcy zostali opłaceni przez jej własnego męża.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Andrzej Gołota - zdjęcieMariola Gołota pokazała najnowsze zdjęcie męża. Nie przypomina siebie, wygląd Andrzeja zaskoczył fanówCzytaj dalej

Mąż Noeli był przekonany, że jego żona nie żyje. Mężczyzna szybko zorganizował pogrzeb. Nie miał pojęcia, że kobieta przeżyła. Co więcej - gangsterzy przekazali kobiecie dowody opłacenia zlecenia przez męża i opowiedzieli jej całą historię. Podczas ceremonii mąż Noeli opłakiwał rodzinną tragedię na oczach wszystkich żałobników. Nie spodziewał się, że nagle pojawi się tam jego żona.

Dzisiaj grzeje:

1. Nowy zakaz wchodzi od 20 maja. Dotknie ponad 8 mln Polaków, połowa z nich będzie niemile zaskoczona

2. Z pozoru zwykłe, rodzinne zdjęcie. Pod stołem jednak ukrywa się tragedia matki

Chociaż mąż przez chwilę błagał Noeli o wybaczenie, kobieta nie ugięła się i zaraz wezwała policję. Mężczyzna przyznał się do wszystkiego podczas przesłuchania - wynajął płatnych morderców, ponieważ był przekonany, że partnerka zdradza go. Został skazany na 9 lat pozbawienia wolności. A co wydaje się najbardziej zaskakujące -Noeli wybaczyła mu jego występek.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Choroba, która potrafi zmienić życie w koszmar. Zmaga się z nią aż 2 miliony Polek
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Duży polski bank ostrzega wszystkich klientów. Wystarczy chwila, można stracić wszystkie pieniądze
  4. Dotyka głównie dzieci i ma dziwne objawy. Wraz z epidemią pojawiła się dziwna choroba w USA
  5. Zatrważające doniesienia o Weronice Książkiewicz, aktorka miała wypadek samochodowy. Zdumiewające zachowanie policjantów
  6. Najtańszy, najszybszy i najpyszniejszy. Cudowny sernik bez sera, rewelacyjna receptura trafiła do sieci

Michał Wiśniewski wziął udział w popularnej akcjiMichał Wiśniewski zwrócił się do wszystkich Polaków, mamy nagranie jego Hot16. Padły wyjątkowo gorzkie słowaCzytaj dalej

źródło: Newsner

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News