Kamera uchwyciła, co mama robiła sam na sam z noworodkiem. Mąż zobaczył film i błyskawicznie zareagował, prawda okazała się powalająca

Kamera uchwyciła, co mama robiła sam na sam z noworodkiem. Mąż zobaczył film i błyskawicznie zareagował, prawda okazała się powalająca Źródło: Facebook

Kiedy mąż zobaczył co zarejestrowała kamera, był w szoku. Jego wątpliwości już od jakiegoś czasu wzbudzało zachowanie matki dziecka. Prawda wyszła na jaw. Mężczyzna od razu zareagował na nagranie, które nie pozostawiało żadnych złudzeń.

Mąż od dłuższego czasu zastanawiał się nad zachowaniem swojej żony. Niedawno urodziło im się dziecko. Od tego momentu kobieta zmieniła się. Jej nietypowe zachowanie zostało wyjaśnione dzięki kamerze umieszczonej w pokoju noworodka.

Mąż nagrywa żonę

Mąż, który razem ze swoją żoną oczekiwał dziecka, był zdziwimy zmianą jaka zaszła w niej po przyjściu na świat upragnionego potomstwa. Kobieta w trakcie ciąży nie mogła się doczekać, aż ich pociecha zawita na świat. Jednak po porodzie zrobiła się osowiała i rozdrażniona. Początkowo mężczyzna uznał to za normalne zachowanie. Jednak wrazz upływem czasu zaczęło go to niepokoić.

Mąż zauważył, że jego żona spędza w sypialni ich dziecka długie godziny w absolutnej ciszy. Postanowił interweniować. Przypomniało mu się, że w pokoju była zainstalowana kamera. Śledząc całą masę materiału natknął się na niepokojące nagranie. Był w szoku.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niepokojące nagranie

Mąż przeglądając godziny nagrań natknął się na moment, w którym kobieta przez długi czas leży na podłodze obok łóżeczka dziecka. Wszystko odbywało się w milczeniu. Mężczyzna postanowił wyjaśnić całą sprawę i skonfrontować nagranie ze swoją żoną. Wyjaśnienie było zaskakujące.

Dzisiaj grzeje: 1. Walizka turysty od razu wydała się podejrzana. Gdy celnicy ją otworzyli, ich oczom ukazał się tragiczny widok
2. Choroba nie dała za wygraną, odszedł dzisiaj nad ranem. Nie żyje uwielbiany przez tysiące Polaków dziennikarz

Okazało się, że ich dziecko miało bardzo lekki sen. Kobieta po ukołysaniu go do snu nie mogła wyjść z pokoju. Każdy krok sprawiał, że ich pociecha budziła się z płaczem. W takim wypadku postanowiła zrezygnować z chodzenia. Leżąc przez długi czas na podłodze obok łóżeczka, żona mężczyzny sama zaznawała odpoczynku. Mąż zrozumiał wtedy, że związał się z odpowiednią kobietą i ma w swoim domu skarb. Jego ukochana okazała się fantastyczną mamą zdolną do poświęceń dla swojego malucha. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kompromitacja, Martyniuk wyrolował fanów. Gwiazdy disco polo ujawniły oszustwo na wielką skalę
  2. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi
  3. Kompromitacja, Martyniuk wyrolował fanów. Gwiazdy disco polo ujawniły oszustwo na wielką skalę
  4. 22-latka weszła do wanny, żeby złagodzić ból. Zamarła, kiedy poczuła, że coś z niej wychodzi
  5. Najwięksi szefowie kuchni nie mielą mięsa. Mają genialnie prosty trik, który właśnie ujawnili

Źródło: Lelum

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News