Wrócił do domu i zobaczył żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Ukarał go tak, że już lepsza jest śmierć

Wrócił do domu i zobaczył żonę w łóżku ze swoim przyjacielem. Ukarał go tak, że już lepsza jest śmierć Źródło: pxhere.com/rawpixel.com

Mąż wyprowadzał psa, a kiedy wrócił zauważył, że przyjaciel leży nagi w łóżku z jego żoną. Nie mógł mu tego przepuścić, dlatego nawet długo się nie namyślał, zanim zrobił najgorszą rzecz na świecie.

Mąż działał instynktownie, chciał po prostu pozbyć się intruza ze swojego łóżka. Już śmierć byłaby lepsza od tego, co wyrządził przyjacielowi. Na samą myśl aż wszystko boli.

Mąż był wściekły widząc żonę i przyjaciela w jednym łóżku. Zrobił coś okropnego

Do niecodziennego zdarzenia doszło na jednym z osiedli w Nowej Hucie w Krakowie. Małżeństwo pewnego dnia postanowiło spotkać się ze swoim dobrym znajomym. Mężczyzna w wieku 53 lat odwiedził parę późnym wieczorem. Na stole oprócz przystawek i reszty dań pojawił się również wysokoprocentowy alkohol. Znajomi tak dobrze się ze sobą bawili, że do późnego rana trwały rozmowy i śmiechy. 52-letni Piotr K. postanowił o 5:30 wyprowadzić swojego psa, dlatego na chwilę opuścił żonę i przyjaciela.

Kiedy wrócił, wręcz oniemiał - na jednym łóżku leżeli ze sobą jego żona i przyjaciel, kompletnie nadzy. Piotr K. był tak rozsierdzony, że długo się nie zastanawiając postanowił ściągnąć 53-latka z łóżka szybko i boleśnie: zaczął ciągnąć go za jądra. Robił to zdecydowanie za mocno, na skutek czego jedno z nich się urwało. Mąż był przerażony widokiem krwi i tym, co zrobił, dlatego zadzwonił na policję i pogotowie. Zanim na miejsce przyjechały służby, po przyjacielu nie było już śladu - na własnych nogach wrócił do swojego mieszkania. Pogotowie pojechało więc pod jego adres i zabrało go do szpitala, wcześniej zabezpieczając urwaną część ciała w mieszkaniu małżeństwa.

Prokuratura zainteresowała się dziwnym zdarzeniem

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mąż przyznał się do wszystkiego - tłumaczył się, że po powrocie ze spaceru był mocno wzburzony widokiem zdrady w jego własnym mieszkaniu. Nie ukrywał jednak tego, co zrobił - od razu zadzwonił na pogotowie i policję, co może zmniejszyć przyszły wymiar kary. Sprawą zajęła się prokuratura. Szybko odkryto, że do tej pory Piotr K. nie był karany.

Dzisiaj grzeje: 1. 7-latka dała pracownikowi stacji benzynowej liścik i uciekła. Gdy go przeczytał od razu zadzwonił na policję
2. Media obiegły najgorsze wiadomości. Zmarł kultowy dziennikarz, każdy znał jego programy

Po zasięgnięciu opinii biegłych z Zakładu Medycyny Sądowej CM UJ, 52-letniemu Piotrowi K. przedstawiono zarzut naruszenia czynności narządu ciała lub rozstroju zdrowia. Grozi mu za to do 5 lat pozbawienia wolności. Na razie zastosowano środek zapobiegawczy w postaci nadzoru policji.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Skandaliczne nagranie SOP w sieci. "Z drogi polskie ch***y! Szlachta jedzie"
  2. W niedzielę zakupów nie zrobisz już nigdzie. Nowy zakaz handlu wykończy nawet Żabkę
  3. Syn Janowskiego przekazał dramatyczne informacje. Do szpitala trafiła była żona muzyka
  4. Tragedia w polskim szpitalu podczas porodu. Nie żyje mama czwórki dzieci
  5. Do 18-letniego Marcela C. dotarło, że zabił rodziców i braciszka. Wstrząsające wydarzenia w areszcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News