Majka Jeżowska nie dała po sobie poznać, że przeżywa rodzinną tragedię. W domu codziennie przeżywała najgorszy horror

Majka Jeżowska nie dała po sobie poznać, że przeżywa rodzinną tragedię. W domu codziennie przeżywała najgorszy horror Źródło: Instagram/majka_jezowska_

Mąż Majki Jeżowskiej odegrał w jej życiu ważną, ale też smutną rolę. Gwiazda ma za sobą dwa nieudane małżeństwa. Dopiero ostatnio zdecydowała się wyznać mediom, co dokładnie zaszło między nią, a jej pierwszym wybrankiem. Jej słowa niejednego zszokują, chociaż jej los podzieliło wiele kobiet.

Mąż powinien być oparciem dla kobiety, zwłaszcza w związku, w którym oboje są aktywni zawodowo lub artystycznie. Niestety Majka Jeżowska nie mogła liczyć na tego typu wsparcie ze strony swojego pierwszego męża. Poza tym, że mężczyzna był o wiele od niej starszy, w ich związku pojawił się jeszcze jeden, straszny problem, który sprawił, że gwiazda zdecydowała się zakończyć małżeństwo zaledwie po roku.

Mąż Majki Jeżowskiej podniósł na nią rękę

Chociaż Majka Jeżowska przeżyła straszne chwile w swoim pierwszym związku, który połączył ją z klawiszowcem Januszem Komanem, nie uważa, aby był to zmarnowany czas w jej życiu. Utrzymuje, że wiele się z niego nauczyła i nie zamieniłaby tego doświadczenia na inne.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

- Tak się ułożyło i potem musiałam ponosić konsekwencje swoich wyborów. Nic nie jest nam dane na zawsze. Dzieliła nas spora różnica wieku i z czasem uznałam, że to nie jest mężczyzna dla mnie. Poza tym podniósł na mnie rękę, więc doszłam do wniosku, że czas uciekać. Nie chciałam być ofiarą - wyznała w rozmowie z "Dobrym Tygodniem" Majka Jeżowska.

Drugie małżeństwo również nie było udane

Gdy jej syn miał zaledwie rok, gwiazda wyjechała do Stanów Zjednoczonych, bo chciała tam zrobić karierę. Zamiast sławy weszła jednak w kolejny związek. Tym razem była w nim szczęśliwa. Z gitarzystą Tomem Loganem wzięła ślub w 1982 roku. Przez kilkanaście lat wraz z jej synem, Wojtkiem, tworzyli szczęśliwą rodzinę. Jednak oprócz ogniska domowego gwiazda potrzebowała też przestrzeni na rozwijanie swojego talentu. Dlatego w pewnym momencie postanowiła się rozwieść i wrócić do Polski.

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża

2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

- Pewnie trwałoby to dłużej, gdyby nie fakt, że nie czułam się w pełni spełniona zawodowo i… Przyjechałam do Polski. Postawiłam na siebie i na nową miłość, którą znalazłam w kraju. I znowu wszystko wydarzyło się po coś. Gdybym nie wróciła do ojczyzny, nie zrealizowałabym wielu projektów - przyznała Majka Jeżowska.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Miliony Polaków w 2020 dostanie PODWYŻKĘ. Ty też możesz się wzbogacić
  2. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
  3. Do schroniska trafił czarny kot. Kiedy pracownicy przyjrzeli mu się bliżej szczęki im opadły ze zdumienia, zauważyli nadzwyczajny szczegół
  4. Nieoczekiwanie Mariusz Pudzianowski przekazał smutną nowinę. Fani nie mogą jej zaakceptować
  5. Gwiazdor TVP rzadko pokazuje żonę, ale teraz zrobił wyjątek. Powiedzieć, że jest piękna, to jak nie powiedzieć nic

źródło: wp

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News