Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli

Lekarze uznali, że kobieta nie przeżyła porodu. Mąż wyszeptał do niej 6 słów, wkrótce wszyscy zdębieli

Mąż tej kobiety musiał pogodzić się z jej odejściem. Chociaż dopiero mieli zacząć wspólne życie w powiększonej rodzinie, lekarze nie mogli już dla niej nic zrobić - stwierdzili śmierć kliniczną. Ukochany pochylił się nad nią i wyszeptał sześć słów, od których lekarzom zjeżyły się włosy. Potem stało się coś niewiarygodnego.

Mąż Melanie Pritchard przeszedł z nią przez piekło. Para z niecierpliwością czekała na narodziny córeczki. Zrobili wszystkie potrzebne badania i wiedzieli, że dziecko jest zdrowe, a poród ma przebiec bez żadnych komplikacji. Niestety nie wszystko poszło po ich myśli.

Byli już w szpitalu, kiedy zaczęły się problemy

Kobieta przy wejściu na salę porodową zaczęła uskarżać się na niepokojące symptomy. Nie chodziło o bóle porodowe, które są normalne w takich przypadkach, ale o zawroty głowy i mdłości. Lekarze po raz pierwszy pomyśleli wtedy, że sprawy mogą przybrać dramatyczny obrót. Próbowali ustalić, co jest przyczyną jej złego samopoczucia, ale w związku z tym, że poród już trwał, nie mogli zbyt wiele dla niej zrobić.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Nagle wszystko poszło nie tak. Melanie umierała - wszystkie urządzenia zaczęły wydawać ostrzegawcze dźwięki. Po chwili jej serce stanęło, a kobieta przestała oddychać. Po chwili wyszło na jaw, co się stało - cierpiała na bardzo rzadką przypadłość. Był to zator płynem owodniowym. Dostał się on do krwiobiegu, wywołując reakcję całego organizmu.

Córka urodziła się zdrowa, mama nie przeżyła

Córka pary przyszła na świat za pomocą cesarskiego cięcia. Na całe szczęście wyszła z tej sytuacji bez szwanku, ale nie można tego samego było powiedzieć o jej matce. Lekarze stwierdzili śmierć kliniczną i dali znać jej mężowi, aby pożegnał się z ukochaną. Mężczyzna pochylił się nad nią i wypowiedział sześć słów, od których lekarzom włosy stanęły dęba. 

Dzisiaj grzeje: 1. Legendarna polska piosenkarka zmarła na glejaka. Wstrząsające słowa męża
2. Tysiące Polaków w żałobie, nie żyje legendarny muzyk. Jego utwory od lat inspirowały młodych wykonawców

- Jeśli masz siłę walczyć, to walcz - poprosił ukochaną. 

Wydaje się, że jego prośba dotarła do najgłębszego zakamarka jej świadomości, gdyż ledwo dwadzieścia cztery godziny potem kobieta otworzyła oczy - a jej mąż podał jej zdjęcie świeżo urodzonej córeczki. Lekarze z tamtego szpitala wciąż wspominają historię Melanie. Nie są w stanie wytłumaczyć tego wydarzenia w żaden logiczny sposób poza tym, że miłość męża przywołała ją z powrotem do czekającej na nią rodziny.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kierowcy mają czas tylko do 1 grudnia. Potem posypią się mandaty na 17 tys. zł
  2. Michał Szpak pokazał BRATA! To takie CIACHO, że fanom opadły szczęki
  3. Rodzice zaginionej Madeleine McCann otrzymali nagłą niepojętą wiadomość. Zatrzęsła ich życiem, teraz nie mogą się pozbierać
  4. Jako mała dziewczynka pojawiła się w kultowym "Od przedszkola do Opola". Dzisiaj wzdychają do niej tysiące mężczyzn, onieśmiela swoim pięknem
  5. Podczas pogrzebu zajrzała do grobu męża i się przeraziła. Nie był pusty

źródło: YouTube

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News