W jego domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy i zamontował w sypialni ukrytą kamerę. Mąż obejrzał nagranie i prawie spadł z krzesła

W jego domu zaczęły dziać się dziwne rzeczy i zamontował w sypialni ukrytą kamerę. Mąż obejrzał nagranie i prawie spadł z krzesła Źródło: Unsplash/Sam McGhee

Mąż obawiał się, że coś nie gra w jego domu, więc zamontował w sypialni kamerę, żeby sprawdzić, co się dzieje. Gdy obejrzał nagranie, nie mógł uwierzyć w to, co zobaczył. Niemalże spadł z krzesła i długo dochodził do siebie.

Mąż i żona byli już wiele lat po ślubie. Ich związek był zawsze wzorem do naśladowania dla znajomych. Wszyscy prosili ich, aby zdradzili sekret na idealną relację, nawet po upływie tak długiego czasu od poznania. Chociaż miłość towarzyszyła im w życiu zawsze, to jednak nie mieli szczęścia w innej sprawie. 

Pewnego dnia mężczyzna zauważył, że jego ulubiony zegarek zaginął. Zastanawiał się nad tym, czy go gdzieś nie zgubił, myślał, że może zostawił go w pracy. Gdy już upewnił się, że zegarka nie ma nigdzie w mieszkaniu, samochodzie i biurze, zaczął podejrzewać gosposię o kradzież cennego przedmiotu. 

Mąż instaluje kamerę 

Studentka pojawiła się u nich w domu z polecenia znajomych. Była olśniewająco piękną kobietą, która zgodziła się sprzątać mieszkanie pod nieobecność pary za niewielkie wynagrodzenie. Mężczyzna zapytał się jej czy nie widziała nigdzie jego zegarka. O dziwo po kilku dniach sprzęt odnalazł się. 

- Gosposia powiedziała, że znalazła go za komodą. To było bardzo dziwne, bo wcześniej sprawdzałem to miejsce i zegarka tam nie było - przyznał mężczyzna.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Historia powtórzyła się później wielokrotnie. Mąż znajdował swoje przedmioty w dziwnych miejscach. Czasami szukał czegoś przez długi czas, a to na następny dzień pojawiało się w miejscu, gdzie cały czas powinno się znajdować. 

Żeby odkryć, co się dzieje z przedmiotami, zamontował w mieszkaniu kamerę. Na początku zauważył, że gosposia spędza dużo czasu w garderobie. Sprawdził więc to pomieszczenie. Jedyne, co zmieniło swoje miejsce, to torba z zabawkami erotycznymi. Następnego dnia udał się w delegację, a po powrocie ponownie sprawdził nagrania. 

To, co zobaczył, zmieniło jego życie w ułamku sekundy. Na nagraniu gosposia używa zabawek erotycznych na jego łóżku, a po chwili dołącza do niej żona. Obie kobiety były bardzo zadowolone i jak mężczyzna przyznał, niesamowicie podniecił go ten widok. Nie mógł się jednak pogodzić z tym, że żona nigdy mu nie powiedziała o tym, co robi z gosposią. Chętnie by do nich dołączył, gdyby wiedział wcześniej, co się dzieje.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

- Zamontowałem w naszej sypialni ukryta kamerę. Chciałem przyłapać gosposię na gorącym uczynku. I udało mi się – choć to co zobaczyłem, miało zupełnie inny przebieg, niż oczekiwałem. Nawet nie jestem na Ciebie wściekły, ale czuję się oszukany. Dlaczego to zrobiłaś? Przecież mogłaś mi powiedzieć o swoich planach, na pewno coś byśmy wymyślili - napisał sms do żony.

Choć nie dociekał już, co dzieje się z jego osobistymi przedmiotami, nagranie pokazało mu, że w jego związku dzieje się, coś, o czym zupełnie nie miał pojęcia. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

źródło: lolmania

Następny artykuł