Poprosiła byłego męża o pieniądze na dziecko. Upokorzył ją 6 okrutnymi słowami

Poprosiła byłego męża o pieniądze na dziecko. Upokorzył ją 6 okrutnymi słowami Źródło: Unsplash/ Andrew Neel

Mąż już jest po rozwodzie ze swoją byłą żoną. Chociaż nie są razem kobieta poprosiła go o wsparcie finansowe. Nie mogła sobie pozwolić na zakupy dla dziecka. On jednak nie miał zamiaru dawać jej ani złotówki, a do tego postanowił upokorzyć ją w okrutny sposób. Wypowiedział zdanie, którego nie mógł już cofnąć.

Mąż po rozstaniu ze swoją żoną został zobligowany do płacenia alimentów. Pomimo, że nie mieszka z dzieckiem ma mieć udział w utrzymaniu i wychowaniu swojej pociechy, oczywiście decyzją sądu. Jeżeli już musi, to wypłaca pieniądze lub jak wielu mężczyzn w kraju unika jak ognia płacenia alimentów

Historie, w których matki są jedynym źródłem utrzymania dziecka, jest wiele. Ojcowie niechętnie podchodzą do wpłacania pieniędzy na konto swojej byłej żony. Znajdują wiele powodów, by tego nie robić. Jednym z najpopularniejszych jest to, że skoro nie mają praw do opieki, to nie muszą łożyć na dziecko. Nie chcą, by z alimentów utrzymywała się ich ex-partnerka, czy ona i jej nowy partner. 

Mąż wypowiada sześć słów

Chociaż ta para nie jest już razem, mężczyzna co miesiąc płaci alimenty w wysokości 1200 zł. W wyniku losowej sytuacji matka wychowująca dziecko nie miała żadnego wyboru i musiała poprosić swojego byłego męża o więcej pieniędzy. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Mężczyzna nie chciał dyskutować na ten temat i przyznał, że to, co dostała powinno jej wystarczyć. Po czym wypowiedział sześć przerażających i okrutnych słów na które nikt nie zasługuje.

- Nie jestem maszynką do robienia pieniędzy - brzmiały słowa mężczyzny. 

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarny aktor. Miał raka MÓZGU, bardzo cierpiał. Fani w żałobie
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Nie pomógł byłej żonie, która zmuszona była znaleźć pieniądze w inny sposób. Po tej sytuacji już wie, że nie ma co liczyć na ojca swojego dziecka. I nie zamierza już nigdy prosić go o jakąkolwiek pomoc po okropnym upokorzeniu, na jakie sobie pozwolił.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Kasjer z Lidla WYROLOWAŁ staruszka z płatnością. Myślał, że nikt go nie widzi
  2. Żona była zaniepokojona zachowaniem męża, więc zainstalowała kamery. Nagranie z kuchni wystarczyło, by z krzykiem wybiegła z domu
  3. Michał Szpak pokazał całemu światu swoją największą miłość. Rozczulający widok
  4. O wyglądzie jedynego takiego noworodka na świecie mówią już wszyscy. Dla wielu ten widok może być wstrząsem
  5. Dlaczego nasze babcie i dziadkowie stają się nie do zniesienia na starość? Odpowiedź rozdziera serce

źródło: popularne

Następny artykuł