W podłodze odkryła list napisany 72-lata temu, w sekundę serce skoczyło jej do gardła. Adresat zalał się łzami po odczytaniu treści

W podłodze odkryła list napisany 72-lata temu, w sekundę serce skoczyło jej do gardła. Adresat zalał się łzami po odczytaniu treści Źródło: .

Mąż nie mógł wiedzieć, że opuszczając mieszkanie zapomniał pewnego ważnego listu. Przeczytanie go 72 lata po tym, jak został napisany, wzruszyło go do łez. Ta historia świadczy o tym, że naprawdę warto uważać, gdzie kładzie się ważne pamiątki.

Mąż otrzymał spóźnioną przesyłkę w jesieni życia. Kobieta przeczytawszy list, który znalazła w swoim nowym domu, postanowiła za wszelką cenę odnaleźć jego adresata. Na całe szczęście jej się powiodło, a starszy mężczyzna miał okazję usłyszeć ważne słowa, które dawno temu do niego skierowano.

Mąż nie posiadał się z radości, słysząc słowa zmarłej żony

Melissa Fahy wraz z mężem wprowadzili się do nowego domu i od razu zabrali się za remont. W trakcie porządków natrafili na bardzo ciekawe znalezisko. W szparze między deskami podłogi Melissa zauważyła niewielką pożółkłą kopertę. Gdy ją wyciągnęła, okazało się, że przesyłka datowana jest na maj 1945.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Kobieta nie była w stanie powściągnąć ciekawości i przeczytała znajdujący się w kopercie list. Jego treść niesłychanie ją wzruszyła. Virginia Christoffsen, bo takie nosiła imię autorka listu, wyznawała w nim miłość swojemu mężowi, Rolfowi, który walczył wówczas na wojnie.

- Kocham Cię Rolf, tak jak kocham ciepło słońca. Tym właśnie jesteś w moim życiu – słońcem, wokół którego wszystko inne się obraca - napisała we wzruszającym liście miłosnym Virginia.

Kobieta postanowiła odnaleźć adresata

Kobieta niezwłocznie wkroczyła do akcji. Ponieważ od nadania listu minęły już 72 lata, podejrzewała, że prędzej znajdzie rodzinę, niż samego adresata wiadomości. Swoje poszukiwania zaczęła na Facebooku. Po jakimś czasie udało jej się znaleźć odpowiednią rodzinę.

Jej zdumienie było ogromne, gdy dowiedziała się, że chociaż Virginia zmarła już jakiś czas temu, to 96-letni Rolf wciąż żyje i z przyjemnością wysłucha tego, co miała mu do powiedzenia te wszystkie lata temu jego ukochana żona. Starszy mężczyzna ze łzami w oczach wysłuchał wyznań kobiety, z którą szedł przez życie.

Dzisiaj grzeje: 1. Nie żyje legendarna aktorka. Odeszła w cierpieniu
2. Syn podejrzewał opiekunkę o najgorsze. Zainstalował kamerę i jak zobaczył, co zrobiła w rękawiczkach, zastygł w bezruchu

Melissa również miała okazję poczuć, że warto było poświęcić trochę czasu i odszukać adresata listu miłosnego - rodzina Christoffsenów zorganizowała rozmowę wideo, podczas której podziękowała kobiecie za wykonaną pracę i odzyskanie ważnego dla Rolfa wspomnienia żony.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 500 plus będzie WYGASZANE. Wiele osób pożegna się ze świadczeniem
  2. Maciej Kurzajewski przeżywa ciężkie chwile. Dopiero stracił żonę, teraz padł kolejny cios
  3. Fotograf zobaczył, że panna młoda się trzęsie i natychmiast przerwał ślub. Złamał panu młodemu nos
  4. Babcia wydawała dziwne dźwięki. Powiedziała 4 słowa i świat im się zamazał, przerwali jej koszmar na żywo
  5. Ukryli prawdziwy powód eliminacji z "Tańca z gwiazdami?" Na jaw wychodzą kulisy wczorajszego odcinka

źródło: newsner

Następny artykuł