Przeczytała liścik od męża. Największy dowcip roku

Przeczytała liścik od męża. Największy dowcip roku Źródło: unsplash/Helloquence/

Mąż postanowił zrobić coś miłego, pisząc swojej ukochanej krótki liścik. Kobieta szybko przeczytała jego treść i nie mogła uwierzyć własnym oczom. Od razu wybuchła śmiechem.

Nie każdy mąż lubi obdarowywać swoją ukochaną bez okazji i o wiele bardziej woli wręczać jej podarunki, gdy rzeczywiście ma ku temu powód. Nie ma oczywiście w tym nic złego, choć wiele pań podtrzymuje, że niekiedy chciałyby miło zaskoczyć się po romantycznym geście partnera. Internautka, która podzieliła się swoją historią, rzeczywiście takie zaskoczenie przeżyła, jednak wszystko wyglądało zupełnie inaczej, niż mogłaby sobie wyobrazić. 

Przeczytała liścik, który napisał do niej mąż. Największy dowcip roku 

Na Facebooku, na grupie "Anonimowe Wyznania", internauci i internautki regularnie dzielą się historiami ze swojego życia, które są na tyle żenujące czy kompromitujące, że niekoniecznie chcą, by bliscy znajomi się o nich dowiedzieli. Bywają również bardzo zabawne opowieści, o których użytkownicy tego portalu dyskutują jeszcze przez długi czas, a historia pewnej kobiety zdecydowanie jest jedną z nich. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Internautka na wstępie zaznaczyła, że jej ukochany mąż nie miał w zwyczaju obdarowywać jej prezentami bez okazji, dlatego gdy kurier kwiatowy wręczył jej piękny bukiet, zaczęła zastanawiać się od kogo mogła go dostać. Ponieważ partner był tuż obok niej postanowiła nie zwlekać i zapytać, czy być może to on wykazał się tak romantycznym gestem. 

- Dostałam wczoraj kwiaty. Pytam się męża, czy to od niego (to kompletnie nie w jego stylu, no ale od kogo mają niby być?). Odpowiada, że nie od niego, bo to przecież nie w jego stylu - wyznała. 

Po chwili dostrzegła, że wśród pięknych i pachnących kwiatów znalazł się również mały liścik i z nadzieją, że tam znajdzie dane adresata, zagłębiła się w jego treść. Wybuchła śmiechem, gdy w małej korespondencji przeczytała, że rzeczywiście, to jej mąż-dowcipniś wysłał te kwiaty. 

Dzisiaj grzeje: 1. Syn gwałcił matkę. 27-latek zgotował kobiecie piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

- Patrzę na liścik, a tam napis: „Żartowałem, to ode mnie”. Naprawdę, takiego romantyka i dowcipnisia w jednym to ze świecą szukać - wyznała żartobliwie. 

Najlepsze: 

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Biedronka ogłasza nowe godziny. Ważne zmiany dla klientów
  3. Syn Beaty Szydło podjął druzgocącą decyzję, ma już dość. Po jego słowach matka będzie wściekła
  4. Lekarze nie mieli innego wyjścia. Żona Krzysztofa Krawczyka przekazała nowe informacje ws. zdrowia gwiazdora
  5. Karetka pod domem Kaczyńskiego. PiS milczy

Źródło: facebook 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News