Mąż oszukał żonę
Pexels/Kat Jayne
Aneta Wasilewska - 11 Września 2019

Żona myślała, że jej mąż nie żyje. Oszukał wszystkich, ale było już za późno żeby naprawić błąd

Mąż zdołał oszukać wszystkich. Jego żona była święcie przekonana, że nie żyje. Gdy prawda wyszła na jaw było już za późno, żeby cokolwiek zrobić.

Mąż zdecydował się oszukać całą swoją rodzinę i przyjaciół. Absolutnie wszyscy myśleli, że mężczyzna nie żyje. Upozorowanie swojej śmierci, czyli największe kłamstwo jakiego się dopuścił, wywołało tragiczne konsekwencje. Przez swoją lekkomyślność, będzie teraz pokutował z wyrzutami sumienia do końca życia.

To co zostawił po sobie mąż, wskazywało na to, że nie żyje. Żona podjęła dramatyczną decyzję

Pewnego dnia mąż wyszedł z domu i słuch o nim zaginął. Ani żona, ani najbliższa rodzina nie mogła się z nim skontaktować. Nikt nie miał pojęcia, co mogło się stać, ani gdzie mógł pójść. Zaniepokojeni krewni postanowili o całej sprawie poinformować policję. Służby na pierwszy trop po zaginięciu mężczyzny wpadły dopiero po 5 dniach. Znaleźli wypożyczony przez mężczyznę samochód zaparkowany przy rzece. I chociaż ciała nie udało im się odnaleźć, uznali, że nie żyje.

Adopcja dziwne wyglądającego psa przyniosła zaskakujące skutkiAdoptowali dziwnie wyglądającego psa. Natychmiast odczuli skutki tej decyzjiCzytaj dalej

Żona dotknięta zaginięciem męża zdecydowała się na ostateczny krok. Kobieta pod wpływem ogromnego poczucia straty po śmierci partnera postanowiła połączyć całą rodzinę. Najpierw zabijając dwójkę swoich dzieci, a później siebie. Zostawiła po sobie list pożegnalny:

- Chciałam odejść sama, ale pomyślałam, że moje dzieci będą cierpieć po śmierci obojga rodziców. Postanowiłam więc, że zabiorę je ze sobą - napisała w wiadomości pożegnalnej.

Mąż dopiero po tragicznych wydarzeniach zrozumiał swój błąd

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Magda Gessler zrobiła w programie wiele awanturMagda Gessler rzucała talerzami, przeklinała i wyrzucała ludzi. Mamy zdjęcie z jej największej awantury w historiiCzytaj dalej

Dzień po tym gdy z rzeki wyłowiono ciało kobiety i dzieci na komisariacie policji pojawił się jej mąż. Okazało się, że upozorował swoją śmierć. Chciał w ten sposób wyłudzić pieniądze od ubezpieczyciela. Miały one trafić do jego żony i dzieci. Niestety mąż nie poinformował żony o swoim pomyśle i historia zakończyła się tragicznie.

Dzisiaj grzeje:

1. Mama Anny Kalczyńskiej jest w rozpaczy. Nie żyje jej ukochany mąż i ojciec dziennikarki Dzień Dobry TVN

2. Mąż wymaga, by codziennie stroiła się jak na bal. Nigdy nie zapomni, jak upokorzył ją przy znajomych

Jednak pieniądze nie miały być przeznaczone na wygody. Mężczyzna chciał je przeznaczyć na leczenie swojej chorej córki, która cierpiała z powodu padaczki. Niestety, przez swoją lekkomyślność doprowadził do śmierci swoich najbliższych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Polacy w Szwecji okradają Polaków. Bezczelna metoda
  2. Urodziła dziecko dla dziecka. 45-letnia kobieta zaszła w ciąże i urodziła swoje wnuka
  3. Noworodek umierał w męczarniach przez dwa dni. Jego katem była 11-latka
  4. Piorunująca sepsa w Polsce! Polsat informuje o straszliwej śmierci
  5. 12-latki bawiły się piłeczką. Teraz jedna z nich nie żyje

ŻonaŻona kazała mu wyrzucić starą wannę. Ale on nie posłuchał i zrobił z niej coś niesamowitegoCzytaj dalej

źródło: popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News