Justyna drży ze strachu, że zostanie rozwódką. Po tym co zrobiła mąż nie ma dla niej litości

Justyna drży ze strachu, że zostanie rozwódką. Po tym co zrobiła mąż nie ma dla niej litości Źródło: Unsplash / Anthony Tran

Mąż, gdy tylko prawda wyszła na jaw, zażądał rozwodu. Teraz młoda kobieta jest załamana. Wciąż ma nadzieję, że wina zostanie jej wybaczona, a małżeństwa da się uratować.

Mąż 32-letniej Justyny nie ma wątpliwości i czuje się oszukany. Ona sama nie zaprzecza i przyznaje się do winy. Wie, że popełniła błąd, ale mimo to chciałaby dostać jeszcze jedną szansę. O to może być jednak trudno

Mąż się o nią nie troszczył. To ułatwiło decyzję

Justyna podzieliła się swoją historią z redakcją portalu "Papilot". To opowieść, która pokazuje, że wszystkie decyzje niosą za sobą konsekwencje, a rolą człowieka jest je przewidzieć. Kobieta miała nadzieję, że jej przelotny romans się nie wyda, stało się jednak inaczej i teraz musi zmierzyć się z perspektywą rozwodu.

Justyna jest żoną od 6 lat, z mężem nie mają dzieci. Przekonuje, że wciąż zależy jej na tym związku, że kocha męża, a zdrada była błędem. Wszystko zaczęło się od tego, że mąż z powodu pracy rzadko bywał w domu, a gdy już przychodził - był podenerwowany. Częste stały się kłótnie o błahostki. Problemy małżeńskie i poczucie rodzącego się dystansu zbiegło się w czasie z wyraźnym zainteresowaniem okazywanym ze strony kolegi z pracy.

Prawdopodobnie do niczego by nie doszło, gdyby nie firmowa impreza integracyjna. Alkohol, swobodna atmosfera, adorowanie przez kolegę - to wszystko sprawiło, że Justyna zapomniała się i doszło do zdrady. Chwila przyjemności kosztowała ją ogromny wstyd, ale to nie było najgorsze. Zdrada przyniosła większe konsekwencje, niż tylko wyrzuty sumienia.

Ten błąd okazał się kosztowny. Mąż chce rozwodu

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Justyna zastanawiała się, czy nie przyznać się do zdrady, lecz uznała, że to dobije będący w kryzysie związek. Zdecydowała się jeszcze mocniej zawalczyć o poprawę relacji z mężem. To z kolei nie spodobało się kochankowi, który był przekonany, że Justyna weźmie rozwód. Mężczyzna źle przyjął wiadomość, że przygoda podczas imprezy integracyjnej była pierwszą i  ostatnią. Zareagował w najgorszy sposób - wyznał wszystko mężowi Justyny.

Mąż otrzymawszy przez Facebooka szczegółowy opis małżeńskiej zdrady, zapytał tylko żonę, czy jest to prawdą. Nie chciał już słuchać wyjaśnień - od razu wyjechał z mieszkania. Czas też nie pomógł mu ochłonąć. Kategorycznie zażądał rozwodu. 

Dzisiaj grzeje: 1. 11-latek dokonał niewyobrażalnego odkrycia na plaży. Wyglądało to strasznie, ale skończyło się niesamowicie

2. Wydano ostrzeżenie dla klientów ING i mBanku! Możecie stracić pieniądze

Justyna wie, że zrobiła źle i jest załamana. Uważa jednak, że każdy zasługuje na drugą szansę - szczególnie wtedy, gdy okazuje się szczerą skruchę. Jednak nie wszyscy mają podobne przekonania. Są ludzie, dla których zdrada, niezależnie od przyczyn, jest niewybaczalna. Opowieść Justyny jest przestrogą - każdy czyn ma swoje konsekwencje.

  1. Przerażony kot jechał na dachu rozpędzonego samochodu. Drżał z przerażenia i cudem uszedł z życiem [WIDEO]
  2. Panna młoda ukroiła tort weselny i zobaczyła coś przerażającego. Musiała interweniować policja
  3. Pies zaczepia kota i szybko dostaje nauczkę, którą zapamięta na zawsze. Nagranie bawi do łez
  4. W fontannie na Śląsku dokonano strasznego odkrycia, o którym mówią już prawie wszystkie media w Polsce. Nie mieści się w głowie
  5. Syn Joanny przyszedł na ślub matki. Przez pewien szczegół weselnicy zmieszali go z błotem

Źródło: Papilot

Następny artykuł
0 Skomentuj

Którego twardziela z Pierwszej Miłości wolisz?

Komentarze 0

Ocena artykułu