Zrozpaczony mąż po śmierci żony napisał list do innej kobiety. Gdy go przeczytała, nie mogła powstrzymać łez

Zrozpaczony mąż po śmierci żony napisał list do innej kobiety. Gdy go przeczytała, nie mogła powstrzymać łez Źródło: Pixabay Free-Photos

Zrozpaczony śmiercią żony mąż odważył się w końcu napisać list do innej kobiety. Gdy opisał jej swoje uczucia, była w szoku. Nie mogła powstrzymać łez. Nieprawdopodobna treść, mężczyzna wyjaśnił jej całą sytuację.

Zrozpaczony mąż był załamany utratą swojej ukochanej małżonki. Jego żałoba trwała jakiś czas, gdy nieco się pozbierał, był w stanie napisać list do innej kobiety. Fryzjerka nie spodziewała się wiadomości. Gdy przeczytała i dowiedziała się, o co chodzi, nie była w stanie powstrzymać łez. Wzruszyła się do granic wytrzymałości.

Po śmierci żony mąż wysłał list do innej kobiety, gdy go przeczytała, zalała się łzami

Na początku listu mężczyzna wyjaśnia, że potrzebował dużo czasu, by przesłać swoją wiadomość. Potrzebował ochłonąć, by móc jak najlepiej wyrazić swoje uczucia. Przyznał, że czuje się nieco niezręcznie, jednak czuje, że musi wyrazić swoją wdzięczność i wyznać uczucia, jakie się w nim kryją.

Wdowiec opowiedział w liście o tym, jak przed świętami Bożego Narodzenia razem z żoną, przyszli do fryzjerki, by się ostrzyc. Jego żona cierpiała wówczas na demencję, jednak fryzjerka potraktowała ją tak cudownie, jakby przez całe życie pracowała z ludźmi cierpiącymi na tę chorobę. To był dla niego bardzo ważny moment.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Jak wyznał, ta wizyta zakończyła się dużo lepiej niż kiedykolwiek mógłby przypuszczać. Mężczyzna był zachwycony profesjonalizmem fryzjerki, z kolei kobieta pokochała swoja nową fryzurę. Niestety jego żona zmarła w marcu. Wizyta u fryzjerki, do której zaadresowano list, była ostatnią w życiu schorowanej kobiety. 

Jak pisze mężczyzna, to była jedna z najwspanialszych jej ostatnich chwil w życiu. Nowa fryzura sprawiła, że kobieta czuła się piękna, była zachwycona swoim wyglądem. Każdego dnia kilkukrotnie odwiedzała łazienkę tylko po to, by się ponownie przejrzeć. Mąż przyznał, że fryzjerka wykonała swoja pracę najlepiej jak mogła. Przywróciła jego żonie wiarę w siebie, za co jest jej niesamowicie wdzięczny.

Dzisiaj grzeje: 1. Wszyscy Polacy dostają dzisiaj pilną wiadomość od rządu. 12 lipca wprowadzone będą nowe zasady

2. Objawy raka wątroby. Pod żadnym pozorem nie należy ich lekceważyć

Przyznał również, że ma nadzieję, że kobieta zdaje sobie sprawę z tego jak wielką moc ma jej profesja. Jedna wizyta może sprawić, że samoocena klienta spadnie do zera, ale może również, jak w tym przypadku, sprawić, że klientka poczuje się najpiękniejszą osobą na świecie i to da jej chociażby chwilowe szczęście.

Źródło: Mirror UK

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wrzuciła do małosolnych nietypowy składnik. Wszyscy poprosili o przepis
  2. Sekret Anny i Roberta Lewandowskich wyszedł na jaw. Próbowali ukryć miejsce swojego pobytu, dziennikarze nie mają wątpliwości
  3. Wyszło na jaw, ile zarabia syn Zenka Martyniuka. Kwota zwala z nóg
  4. Sanepid alarmuje. Jedna z osób w autobusach zakażona, pilnie poszukiwani pasażerowie
  5. Okropne informacje o pogrzebie Karpiel-Bułecki. Wszczęto procedury wobec Kayah, dopiero teraz prawda wyszła na jaw
  6. Zablokowana autostrada, na środku koń z połamanymi nogami. Trwa akcja służb

Źródło: Mirror UK

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News