Księżniczka uciekła od męża. Bała się o własne życie, wstrząsające informacje

Księżniczka uciekła od męża. Bała się o własne życie, wstrząsające informacje Źródło: Instagram/hrhprincesshaya

Mąż uciekinierki z Dubaju, księżniczki Hayi, jest emirem Dubaju i premierem Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Jej życie dalekie było jednak od bliskowschodniej baśni. Wychodzą na jaw prawdziwe powody ucieczki.

Mąż nie przyjął dobrze ucieczki jednej ze swoich pięciu (lub sześciu, zależnie od źródła) żon. Księżniczka Haya zniknęła na początku lipca. Okazało się, że zbiegła do Europy. Odnalazła azyl w Niemczech, gdzie od razu zażądała rozwodu. Emir Dubaju Muhammad Ibn Raszid w odwecie ją przeklął. Żona nie ma jednak zamiaru wracać, dopiero wychodzą na jaw przyczyny jej ucieczki.

Mąż stracił jedną z żon. Księżniczka ucieka od szejka

Haya bint al-Husajn wyszła za mąż za emira i premiera Zjednoczonych Emiratów Arabskich w 2004 roku. Ona sama pochodzi z jordańskiej rodziny królewskiej. Para miała dwójkę dzieci. Sam Raszid ma 24 potomków i przynajmniej pięć żon.

Małżeństwo nie było jednak szczęśliwe. Media podają, że Haya planowała swoją ucieczkę od dawna. Może dzięki przemyślanemu planowi jej akcja zakończyła się sukcesem. Wcześniej na podobny czyn zdecydowały się dwie córki Raszida. Jedna z nich, Szamsa, zbiegła do Wielkiej Brytanii, lecz została tam porwana i wwieziona z powrotem do Dubaju. Druga, Latifa, podejmowała próbę ucieczki dwukrotnie, lecz zawsze udaremniały ją tajne służby. Publikowała w Internecie filmy, w których opowiada o koszmarnym życiu. Ostatnio Latifa znów zniknęła. Lecz nie była to kolejna ucieczka.

Prawda o córce emira zmusiła żonę do ucieczki. Mąż kłamał

Po pierwszej próbie ucieczki Latifa trafiła do więzienia na dwa lata. Choć znała ryzyko, życie w Dubaju było dla niej tak koszmarne, że postanowiła zaryzykować po raz drugi. Chciała zbiec do USA, lecz i tym razem jej próbę udaremniono. Latfia została uwięziona w posiadłości emira, gdzie była torturowana.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Haya usłyszała inną historię. Mąż zapewniał ją, że córka nie chciała uciec, lecz została porwana. Służby uwolniły ją, a teraz - dla swojego bezpieczeństwa - ukryto ją w bezpiecznym miejscu. Jednak Haya poznała prawdę, która tak nią wstrząsnęła, że księżniczka zdecydowała się na ucieczkę. Uświadomiła sobie, że skoro jej mąż nie ma skrupułów, by więzić i torturować własną córkę, to nie powstrzyma się przed niczym - może zagrozić i jej, i ich dzieciom.

Na swoje szczęście, ucieczka się udała. Teraz Haya mieszka wraz z dziećmi w Londynie, w sąsiedztwie Pałacu Kensington. 30 lipca ma odbyć się pierwsza sprawa rozwodowa. Mohammed Ibn Raszid planuje oskarżyć żonę o zdrady małżeńskie i chce wywalczyć pełne prawo do opieki nad dziećmi. Jego zdaniem, należą one do niego i powinny zostać w Dubaju.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska tym razem przeszła samą siebie. Pospadacie z krzeseł na ten widok. Fani do teraz nie mogą dojść do siebie!
  2. Ujawniono prawdę o tożsamości Danuty Wałęsy. Te informacje elektryzowały miliony Polaków. Zdębiejecie! Nikt o tym wcześniej nie wiedział
  3. Totalna przesada. W mediach pojawiły się informacje, że Zenek Martyniuk nie żyje
  4. Rodzina Anny Przybylskiej podjęła zdumiewającą decyzję. Dzieci zmarłej aktorki tego bardzo potrzebują
  5. Dopiero teraz ta informacja dostała się do polskich mediów. Aktorka serialu "Ranczo" siedziała w areszcie, odbierze wam mowę
  6. Pilny alarm IMGW w TVN na piątek i sobotę dla połowy Polski. Sytuacja jest bardzo poważna, lepiej zostańcie w domach
  7. 14-letnia Roksana Węgiel wygina się w stroju kąpielowym. Będziecie w szoku, potworna burza w sieci (FOTO)

Źródło: Viva!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News