Małżeństwo wygrało miliony na loterii. O rzeczach, które następnego dnia zrobił w pracy mąż mówi już cały świat

Małżeństwo wygrało miliony na loterii. O rzeczach, które następnego dnia zrobił w pracy mąż mówi już cały świat Źródło: unsplash/ Anthony Ginsbrook

Mąż wrócił do domu z wyjątkowo radosną nowiną. Wygrał miliony, dzięki czemu stał się jednym z najbogatszych ludzi w kraju. Zamiast jednak zachowywać się jak typowy bogacz, 42-latek zdecydował się zrobić coś zupełnie innego. O jego decyzji mówi teraz cały świat.

Mąż i żona stali się milionerami bogatszymi od słynnych gwiazd Harry'ego Pottera - Daniela Radcliffe'a i Emmy Watson. Para wygrała miliony na loterii, ale mimo to zdecydowała się na coś nieoczekiwanego. Mimo że 42-letni Steve Thomson jest wyjątkowo bogatym człowiekiem, o tym, co zrobił w pracy, pisze cały świat. 

Mąż został milionerem. W pracy zrobił coś niewiarygodnego

Mimo że Thomson stał się jednym z najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii, to dzień po tym, jak wygrał miliony na loterii, znaleźć go można było wewnątrz pojazdu dostawczego, w którym przewoził materiały budowlane na plac budowy. Sam wydał oświadczenie do lokalnej społeczności swojego miasta, w którym stwierdził, że nie przestanie wykonywać swojego zawodu, ponieważ jest potrzebny i nie zamierza wystawić swojego pracodawcy.

– Nie martwcie się, będę się tego trzymał i skończę wszystkie swoje zadania – zapewniał Steve Thomson.

Małżeństwo zdradziło także, co zamierza zrobić z pieniędzmi. Jak się okazuje, daleko im od zachłyśnięcia się wystawnym, drogim życiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para zdradziła, co zrobi z pieniędzmi

Małżeństwo potwierdziło, że dzięki zarobionym środkom będzie mogło wyprowadzić się do bardziej komfortowego domu. Zakochani planują także zainwestować w mieszkania dla trójki swoich dzieci tak, aby te miały łatwy start w przyszłość.

Dzisiaj grzeje: 1. Syn brutalnie gwałcił matkę. Zgotował jej piekło, nie czuje się winny
2. Nie żyje gwiazdor "M jak miłość", "Klanu", "Barw Szczęścia" i wielu innych. Druzgocące doniesienia

Na wieść o wygranej bardzo ucieszyła się żona Anglika, która pochodzi ze Słowacji. Kobieta przyznała, że dzięki środkom będzie mogła pozwolić sobie na częstsze odwiedziny swojej rodziny, a w dodatku zamierza odbyć wymarzoną podróż z mężem do któregoś z egzotycznych krajów. Na tym jednak zakończą wydawanie fortuny i dalej zamierzają spokojnie żyć. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Janusz Dzięcioł długo nie cieszył się nagrodą z Big Brothera. Wydał je na trzy rzeczy
  2. Dostaniesz nawet ponad 1000 zł. Wystarczy zrobić konkretną rzecz w pracy
  3. Krzysztof Ibisz w żałobie. Życiowa tragedia sprzed roku nie daje o sobie zapomnieć
  4. Mężczyzna zapalił światło po udanym stosunku. Zobaczył przerażającą rzecz, od razu zaczął krzyczeć
  5. Przywiązał żonę do drzewa w lesie. Siekierą zrobił jej rzeczy dużo straszniejsze od śmierci, powód odbiera mowę

Źródło: Fakt

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News