Porzuciła męża i 9 ich dzieci. Każdy, kto pozna powód, nie będzie miał do niej krzty szacunku

Porzuciła męża i 9 ich dzieci. Każdy, kto pozna powód, nie będzie miał do niej krzty szacunku Źródło: Facebook

Mąż załamał się, kiedy żona zostawiła go razem z dziewięciorgiem dzieci. Kiedy ludzie dowiadują się powodu, dla którego to zrobiła, tracą do niej resztki szacunku.

Jej mąż był żołnierzem ze statusem weterana. Kobieta była miłością jego życia, para pobrała się jeszcze w latach 90. i doczekali się aż dziewięciorga dzieci. Niestety, w wieku 44 lat kobieta zdecydowała się odejść, zostawiając męża i całe potomstwo. 

Mąż nie spodziewał się, co może mu zrobić własna żona

Brytyjczycy Heidi oraz Andy byli małżeństwem przez 20 lat. Mieszkali na południu Anglii. W pewnym momencie mąż zaczął zauważać, że żona dziwnie się zachowuje. Nagle zaczęła namiętnie wymieniać na Facebooku wiadomości z przedstawicielami afrykańskich i azjatyckich grup etnicznych.

Co więcej, Heidi nagle zaczęła się lepiej ubierać oraz chodzić częściej w makijażu, mimo że wcześniej robiła to dosyć niechętnie. Coraz częściej wychodziła na spotkania z przyjaciółmi i nie rozstawała się z telefonem, przy pomocy którego czatowała z innymi mężczyznami. Jej mąż, mimo że coś podejrzewał, zdecydował się nie robić z tego powodu awantur żonie. Stwierdził, że to jej sposób odreagowywania trudów dnia codziennego.

Zostawiła dziewiątkę dzieci, został z nimi tylko jej mąż

Niestety, okazało się, że to był błąd. W pewnym momencie Heidi zostawiła męża samego z dziewiątką dzieci i wyleciała do jednego z afrykańskich krajów, gdzie zamieszkała ze swoim o 14 lat młodszym kochankiem. Jak sama przyznała, mimo różnicy wieku z Mamadou czuje się szczęśliwa i pożądana. Niestety, jej mąż nie może powiedzieć tego samego.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak jej partner sam przyznał, ma chwilami wrażenie, że żona została poddana praniu mózgu, a 30-letni Afrykańczyk porwał ją jak kosmita. Andy teraz musi sam sobie radzić z wychowaniem dziewiątki dzieci. Heidi jednak nie czuje się winna, rozmawia ze swoimi dziećmi na Skypie i próbuje sprowadzić je do Afryki. Internauci nie kryją oburzenia.

Dzisiaj grzeje: 1. Żona Janowskiego zaatakowała Agnieszkę Woźniak-Starak. To był cios poniżej pasa
2. Pilny apel polskiej policji. Wyszedł na grzyby, jego koszmar trwa już trzeci dzień

- To jest jak kryzys wieku średniego kobiet, ale skończysz jak wszystkie inne kobiety, które zrobiły to samo, pojechały na przejażdżkę, zostały upokorzone, wykorzystane i porzucone - napisał internauta.

- O mój boże, nie mogę uwierzyć w to, co właśnie przeczytałem. Jaka osoba porzuciłaby wszystkie swoje dzieci? - skomentował użytkownik.

Najlepsze newsy dnia:

  1. 1 MILION Polaków dostanie emeryturę liczoną na lepszych warunkach. Reszta musi zacisnąć pasa
  2. Przeżyła koszmar w polskim szpitalu. Lekarz podczas porodu urwał główkę jej dziecka
  3. Rewolucyjny przepis na kotlety mielone. Podniebienie eksploduje z rozkoszy
  4. Od teraz każdy dostanie wyższą pensję. Wiadomo już, kto ile zyska dodatkowych pieniędzy
  5. U ciężarnej kobiety zdiagnozowano paskudny nowotwór. Finał tej historii wyciska łzy z oczu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł