Zastrzelił żonę, bo miała romans z księdzem? Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni

Zastrzelił żonę, bo miała romans z księdzem? Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni Źródło: Pixabay arembowski

Mąż zastrzelił swoją żonę bo miała romans z księdzem - doniósł "Super Express". Media dotarły do wstrząsających szczegółów zbrodni, do której doszło w czwartek na Pomorzu. Podleśniczy Jacek M. z Krzemieniewa zastrzelił swoją partnerkę, a następnie popełnił samobójstwo. Znane są szczegóły tego zdarzenia.

Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj we wczesnych godzinach porannych. Około godziny 6:00 funkcjonariusze policji otrzymali zgłoszenie dotyczące strzelaniny na terenie leśniczówki w Krzemieniewie (województwo pomorskie). Szesnastoletnia córka, która usłyszała strzały, zeszła na dół i znalazła ciała obojga rodziców. Służby, które pojawiły się miejscu, znalazły ciało kobiety leżące w łazience. Zwłoki jej męża ujawniono w sypialni. Oboje mieli rozległe rany postrzałowe. Podleśniczy oddał trzy strzały z broni myśliwskiej. W domu przebywał także dziesięcioletni syn pary. Dzieci trafiły pod opiekę rodziny i psychologów.

Mąż zastrzelił żonę, bo miała romans?

- Podleśniczy Jacek M. dokonał zabójstwa swojej żony Agnieszki M. oddając w jej kierunku trzy strzały z broni myśliwskiej typu sztucer, a następnie dokonał samobójstwa. Kobieta została zastrzelona w łazience, a strzały padły przez okienko w drzwiach prowadzących do łazienki. Mężczyzna natomiast zastrzelił się w sypialni - mówił Paweł Wnuk, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Słupsku, potwierdzając tym samym wcześniejsze doniesienia dziennikarza RMF FM.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policja i prokuratura wciąż ustalają okoliczności zdarzenia. Oficjalnie szczegóły sprawy nie zostały podane do wiadomości publicznej. Wiadomo, że mąż zostawił list pożegnalny, w którym ujawnił motywy swojego postępowania. Na ten moment organy ścigania nie zdecydowały się na udzielenie informacji dotyczących jego treści. Nieoficjalne wiadomości opublikowane przez media wskazują na konflikt pomiędzy Jackiem M. a jego żoną, Agnieszką M. Dziennikarze rozmawiali na ten temat z mieszkańcami miejscowości, w której doszło do zbrodni.

- Kilkanaście dni temu pobił księdza, którego przyłapał z żoną w dwuznacznej sytuacji. Sprawę zamietli pod dywan, ale nie wytrzymał - mówił jeden z sąsiadów.

- Znałam ich, mieszkam niedaleko. Ona taka grzeczna. On też. Dzieci ułożone. Nie potrafię tego zrozumieć. Słyszałam o księdzu. Ale nie będę o tym mówić - dodała sąsiadka. 

Dzisiaj grzeje: 1. Trąba powietrzna nad Bałtykiem. Żywioł uderzył z całą siłą, ogromne zniszczenia i ranni

2. Dziecko urodziło się bez nosa. Niezwykle rzadki przypadek

Na poniedziałek zaplanowane zostały sekcje zwłok obojga małżonków. Jak nieoficjalnie dowiedział się dziennikarz Polsat News, niedługo przed zdarzeniem podleśniczy Jacek M. został dyscyplinarnie zwolniony z pracy w nadleśnictwie. Informacje o romansie Agnieszki M. nie zostały potwierdzone przez służby zajmujące się sprawą. Zastępca prokuratora rejonowego w Człuchowie, Jarosław Kurowski, stwierdził, że informacje o motywach są rodzinne i intymne, dlatego nie powinny być przedmiotem dyskusji opinii publicznej.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nie wyrzucaj łupin po bobie. Są niewiarygodnie cenne
  2. Okropne zachowanie Artura Szpilki. Opluł fana na gali boksu, jego wytłumaczenie jest kuriozalne
  3. Klientka nagle wpada w furię w sklepie, kamery wszystko nagrały. Powód zwala z nóg
  4. Relacja naocznego świadka trąby powietrznej w Ustroniu zwala z nóg. Była w samym centrum wydarzeń
  5. Prawie nikt nie wierzy, że na zdjęciu jest pies. Większość osób poddaje się po 20 sekundach
  6. Rodzice zauważyli krostę na twarzy córeczki. Lekarz zamarł, gdy zobaczył, co znajdowało się w środku policzka

Źródło: Super Express

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News